מהו הזמן הנכון ביותר לבצע זיפות גגות?

זיפות גגות נחשב לאחת משיטות האיטום הנפוצות ופופולאריות ביותר בארץ. מדובר על שיטת איטום פשוטה יחסית, אשר מצליחה לשמור על הגג מפני מי הגשמים, במחיר נוח ואטרקטיבי במיוחד. כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא שיטות איטום מתקדמות ומשוכללות יותר, אך רבים ממשיכים לדבוק בשיטת האיטום המסורתית, העושה שימוש בזפת ונחשבת לנוחה ולזולה ביותר בשוק.

זיפות גגות

חשוב לדעת כי יש צורך לזפת את הגג אחת למספר שנים, על מנת להבטיח את אטימות הגג לאורך זמן. כמו כן, יש צורך לסייד את הגג אחת לשנה, מאחר וללא סיוד איכותי של הגג, לא ניתן יהיה לשמור על הזפת מפני קרני השמש הלוהטות. אנו בחברת א.א. אדיב בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע לזיפות גגות. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ועובדים עם צוות מיומן ומקצועי.

מתי הכי נכון לבצע זיפות גגות?

אחת לשנה חשוב לבצע בדיקה מקיפה של הגג, על מנת לוודא כי הוא אטום כהלכה. מומלץ לבצע את הבדיקה בתקופת הקיץ, על מנת לדעת כיצד להכין את הגג לחורף הבא. כדאי להזמין אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שמתמחים בתחום ומסוגלים לספק שירות מקצועי ואמין. זוהי הדרך האידיאלית ביותר להכין את הגג לקראת החורף, על מנת למנוע התפתחות של נזילות, עובש וטחב. אנשי המקצוע יכולים לבדוק את מצב האיטום של הגג ולהחליט האם יש צורך בזיפות נוסף. ברוב הפעמים מספיק לסייד את הגג על מנת לשמור על הזפת, אך אחת לכמה שנים יהיה צורך בזיפות חוזר. מומלץ לבצע את הזיפות בעונת הקיץ, על מנת למנוע ימים גשומים, שיכולים להרוס את כל העבודה. 

מה חשוב לדעת אודות זיפות גגות?

קודם כל, חשוב להדגיש כי תהליך של זיפות גגות חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שמתמחים בתחום, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם זיפות מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. רק עובדים מיומנים יידעו בדיוק כיצד להכין את הגג לקראת תהליך הזיפות, כיצד למרוח את הזפת בצורה שווה על כל שטח הגג וכמובן כיצד לסייד את הגג לאחר שהזפת מתייבשת. כמו כן, חשוב לבחור בחברה שמקפידה לעבוד עם זפת איכותית, העומדת בכל התקנים המחמירים ביותר. יש לזכור כי זפת פחות איכותית לא תצליח להחזיק מעמד לאורך זמן, דבר שיצריך זיפות מחדש של כל הגג תוך זמן קצר בלבד. כמו כן, כדאי להדגיש כי חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, תקפיד לנקות את האזור בסיום העבודה, במטרה להשאיר את אזור המגורים נקי ונעים.

אנו בחברת א.א אדיב בע"מ נשמח לספק לכם שירות של זיפות גגות ברמה הגבוהה ביותר. אנו חברה משפחתית בעלת 60 שנות ניסיון בתחום, המחזיקה בתעודת קבלן איטום מורשה. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם זפת איכותית העומדת בכל התקנים הנדרשים. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button