עבודות סיוד גגות מעולם אחר!

אל תחכו לרגע האחרון - השאירו פרטים!

עבודות סיוד גגות - לסייד את הגג

מומלץ לבצע עבודות סיוד גגות כבר בחודשים שלפני עונת הקיץ (חודשי האביב).

זאת על מנת לשמור על טיב זיפות גגות, ולמנוע נזקים עתידיים וכן למנוע התחממות של הגג מעל הדירות העליונות בחודשי הקיץ.

הלבנת גג חוסכת בהוצאות אנרגיה ובעלויות החשמל של מזגנים, ומשאירה את המבנה מבודד היטב בכל עונות השנה.

פתרונות איכותיים לסיוד גג

רוצים לסייד את הגג כדי לחסום את קרני השמש? חשוב לפנות לחברת סיוד גגות!

בשנים האחרונות השוק מציע חומרי הלבנה מתקדמים ועמידים לסיוד הגג, לאו דווקא סיד, עימם ניתן לבצע סיוד הגג המזופת או גגות עם יריעות ביטומניות.

חומרי הלבנת גג הם צבעים אקריליים בעלי כושר עמידות גבוה מפני מי הגשמים. שלא כמו הסיד, שהוא בעל כושר מידות נמוך יותר בפני הגשמים, ומחייב חידוש של הסיד כמעט כל קיץ.

מדוע כ"כ חשוב להגן על הגג באמצעות חברה לסיוד גגות?

  • כאשר יוצקים שכבות של זפת לגג, חובה להגן על האיטום מפני קרני השמש אשר מחממות את הזפת. הזפת יכולה "להינמס" ולהיות נוזלית יותר, לגלוש לכיוון המרזב וליצור חסימה חלקית של המים. אפשר לראות בגגות מזופתים בהם לא בוצע סיד, שלוליות מצטברות ליד המרזבים.
  • סיוד גגות משפיע מאד על הטמפרטורה של הבית לכדי הבדל של עשר מעלות!
  • גג מסויד מאפשר להלך עליו בשעות חמות, גג לא מסויד לא מאפשר להתקרב אליו!

סיוד גגות עם יריעות ביטומניות

ראשית, וחשוב מכל, אין לבצע הלבנת גג באמצעות סיד על יריעות ביטומניות, כיוון הסיד גורם להתייבשות של היריעה ומוריד מיכולת הגמישות שלה.

שנית, סיוד על יריעות ביטומניות בעיקר מבודד את החום ולא מגן על הבית.

גגות בעלי יריעות ביטומניות יסבלו גם הם מחום רב במידה ולא תבוצע הלבנת גג ילבינו אותם, ולכן אנו ממליצים בחום לבצע הלבנת גגות.

יש מספר שיטות וחומרים שונים לסיוד גגות, כאשר אופן הביצוע לסייד את הגג דומה בכולם:

  • ניקיון יסודי של הגג ופתחי המרזבים לפני תחילת העבודה.
  • הכנת תערובת הסיד בתוספת דבק אקרילי מיוחד לגגות ובתוספת אמולסיה ביטומנית.
  • שדרוג איכות הסיד עם חומרים איכותיים שונים, המייעלים את איכותו ואת יכולתו להחזיר ולשקף את קרני השמש. בנוסף, כמובן, סיוג גגות שומר על הזפת שתחתיו. בגג המכוסה ביריעות ביטומניות, מומלץ לבצע הלבנה באמצעות חומרים מלבינים אקריליים (או לחילופין באמצעות סיד המיוצב בתוספת חומרים איכותיים).

עם איש מקצוע בלבד מחברת סיוד גגות!

כבר בנתונים שפרשנו פה בפניכם, הבנתם כי מדובר בעבודה למקצוענים בלבד.

חשוב מאד כי תבחרו חברה לסיוד גגות ובאיש מקצוע אחראי, מוסמך, מקצועי ומיומן, אשר יוכל להמליץ לכם על הדרך הטובה לסייד את הגג שלכם, על מנת להגן עליו ולבודד אותו כמה שיותר מהחום. בהצלחה!

חברה לסיוד גגות

חברה לסיוד גגות – חיסכון בעלויות אנרגיה

אחרי שאטמנו את הגג. מדוע צריך גם לסייד ולהלבין אותו?

תהליך איטום מבנים ושל איטום גגות מתבצע, בדרך כלל, עם חומרי איטום כהים ושחורים. מטבע הווייתו, הצבע השחור סופח אליו יותר אור וחום לעומת שאר הצבעים בספקטרום האור הנראה, מה שגורם לו גם להתחמם יותר לעומת חומרים בצבעים בהירים יותר. חומרי סיוד גגות מגיעים בצבעים בהירים עד לבנים לחלוטין, מה שמאפשר לנו להלבין את שכבת האיטום לאחר היישום והייבוש.

סיוד גג והלבנתו מגנים על שכבת האיטום מפני קרינת השמש, ואף תורמים לאיכות הסביבה.

סיוד גג
רבים לא יודעים זאת, אך ישנה חשיבות עצומה לביצוע של סיוד גגות וזאת לאחר סיום עבודות האיטום. בעזרת סיוד גגות אשר מתבצע על ידי בעל מקצוע מיומן תוכלו להבטיח כי תשיגו את התוצאות הטובות ביותר שישנן וזאת בכל הנוגע למצב בו נמצא ביתכם. אז שימו לב כי אתם עושים את המאמצים וזאת בכדי להבטיח כי באמת תשיגו את שאתם רוצים, זאת מכיוון שרק אלו מכם אשר יבחרו לסייד את גג ביתכם יוכלו להיות בטוחים כי הבית יהיה מוגן בעת עונת הגשמים ובמאת האחוזים.
לחץ כאן
הגנה מרבית במשך כל השנה
בכדי להביא למצב בו ביתכם יהיה מוגן ובמשך כל השנה מנזילות ובעיות אחרות, עליכם לעשות כל שצריך וזאת בכדי להבטיח כי עבודת סיוד גג תתבצע לאחר שתסתיים עבודת איטום הגגות. הסיוד של הגג יבטיח כי הוא יהיה מוגן ובצורה מרבית, זאת כאשר לא תצטרכו לחשוש יותר מידי בכל הנוגע לשלום ביתכם בעונת החורף שהולכת וקרבה.
לחץ כאן
כיצד הדבר נעשה?
ניתן לומר כי בעבר עבודת סיוד גג הייתה כזו אשר נעשתה בעזרת סיד פשוט, כזה אשר לא החזיק מעמד יותר מידי זמן. הדבר הביא לכדי תסכול בקרב רבים ובדרך זו אנשים התחילו לחפש אחר פתרונות טובים יותר לבעיה עמה הם מתמודדים. בכל אופן, שימו לב כי יהיה אפשרי מבחינתכם למצוא היום שפע עצום של בעלי מקצוע אשר יעשו שימוש בחומרי איטום מודרניים, כאלה אשר נחשבים להרבה יותר אמינים. לפיכך תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם לתת את המענה הטוב ביותר שישנו לביתכם, זאת כאשר החיים שלכם יהפכו להרבה יותר קלים עקב כך. אז עשו את המאמצים ובחרו באופציה הנכונה בכדי להקל על חייכם. כך כל אחד מכם יוכל להיות במצב בו הוא לא יצטרך לדאוג בכל הנוגע לשלום ביתו. הבית שלכם הוא המקום בו תרצו לבלות ולהרגיש הכי בנוח שרק אפשר, זא כאשר תוכלו להבטיח כי הדבר יהיה כך ומבלי שתצטרכו לחשוש בנוגע לשלומו. אז עשו את המאמצים ובחרו בשירותיה בעל המקצוע אשר באמת יוכל לסייע לכם וזאת על ידי כך שהוא יעניק לכם את היחס הטוב ביותר שישנו.
לחץ כאן
לבחון את מצב הגג
טרם ביצוע כל עבודה על גג ביתכם יהיה צורך לבחון אותו. לאחר בחינת מצבו של הגג יהיה ניתן להבין איזו סוג עבודה צריך לבצע. זוהי הדרך בעצם בה תוכלו להשיג את מבוקשכם וזאת ללא כל ספק. אז אל תתפשרו ואף לא לרגע על הדבר, זאת מכיוון שהדרך שלכם לחיים הרבה יותר פשוטים תהיה עצם זה שתבחרו לעבוד בצורה מושכלת. חפשו אחר חברה איכותית אשר תדע לבחון את גג ביתכם ולעשות שימוש בחומרי האיטום האיכותיים ביותר שקיימים. כך הכל יהיה פשוט יותר עבורכם.
לחץ כאן
סיוד גג מבצעים כל שנה בתחילת הקיץ בכדי ליהנות ממלוא היעילות
ראשית מנקים את הגג ואת פתחי המרזבים. לאחר מכן מכינים את תערובת הסיד, הדבק האקרילי והאמולסיה הביטומנית. מוסיפים לתערובת חומרים המגדילים את יכולת הסיד להחזיר ולשקף את אור השמש. מיישמים ומלבינים את כל הגג (לאחר זיפות גגות). סיוד גגות והלבנת גגות תורמת את תרומתה הצנועה, אך המשמעותית ביותר, למניעת חימום יתר בערים בפרט, ובכדור הארץ בכלל. בשל החזר האור המשמעותי הזה, הלבנת גג מאפשרת לנו ליהנות מבית קריר יותר בקיץ, מה שבתורו מאפשר לנו לחסוך בהוצאות החשמל ובהפעלה מיותרת של אמצעי קירור (בייחוד מזגנים). בניגוד לצבעים שחורים וכהים, הבולעים כל פיסת אור וחום, הצבעים הלבנים משקפים חזרה החוצה את אור השמש. הדבר דומה לפעולתם של העננים בשמיים, המתפקדים כמראה טבעית המסייעת לקרר את כדור הארץ ואת החיים עליו. מחקרים שנעשו בתחום זה, מצאו כי עד שנת 2100 ניתן יהיה להפחית את הטמפרטורה הממוצעת בערים, זאת באמצעות סיוד גגות. החיסכון באנרגיה יכול להגיע לכדי 35% באופן כללי, וכשמדובר בבנייני משרדים – אף לכדי 89 אחוזי חיסכון. ומה הקשר ליוון? בטח כבר ניחשתם. מרבית הבתים באיי יוון צבועים בצבעים בהירים מאוד, בעיקר לבן ותכלת.
לחץ כאן
פרטי קשר
פנו רק לקבלן איטום מורשה של מכון התקנים הישראלי הזמינו בדיקה וזיפות גגות בגבעתיים עוד היום: 03-7324542, 03-7322677 ניתן להזמין גם שירותי חירום SOS בימי גשם
לחץ כאן
שלבים בזיפות גג
כדאי לדעת שלא כל זפת ראויה לשמש לזיפות הגג, אלא יש להשתמש בזפת גגות המגיעה עם תו תקן מיוחד לתחום האיטום. מכיוון שבכל מדינה יש תנאי אקלים שונים, משמע שגם הזפת חייבת לעמוד בתקנים בהתאם לכך. מה כוללים השלבים בזיפות גגות: מנקים את שטח הגג מכל אבק ולכלוך. מיישרים בליטות, סותמים חורים וסדקים, קוצצים חוטים בולטים ומסירים כל דבר שעלול להפריע לעבודה. במקרה הצורך מלטשים את שטח הגג או מורחים עליו שכבת מלט, זאת כדי להגיע למשטח ישר לחלוטין. מורחים זפת חמה על כל שטח הגג וממתינים לייבוש. על שכבת הזפת הראשונה ניתן להניח אריג פיברגלס או אינטרגלס, ואז למרוח שכבה שנייה של זפת לגג. ניתן גם ליישם רק שכבת זפת אחת, ללא שכבות נוספות. לאחר שהזפת התייבשה היא הופכת להיות מוצקה ואטומה לנוזלים ולנזקי מזג האוויר. עם סיום עבודות הזפת לגג והבדיקות הסופיות, מומלץ לבצע סיוד גגות ולהלבינו – זאת על מנת להגן על חומרי האיטום ולקבלת פלוס ידידותי לסביבה. שיטה יעילה נוספת לאיטום גגות ומתקדמת יותר משימוש בזפת, היא באמצעות יריעות ביטומניות, המשמשות בעיקר לאיטום משטחים גדולים בגג. חומרים אקריליים יכולים אף הם לשמש לאיטום, אלא שהם מתאימים יותר לאיטום חלקים נקודתיים מאשר לאיטום שטחים גדולים.
לחץ כאן
הקודם
הבא
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: [email protected]
 
Call Now Button