זיפות גגות

זיפות גגות

אל תחכו שהגג יתחיל לדלוף! דברו איתנו עכשיו!

שירותי זיפות גגות מקצועי

זיפות גגות איכותי חייב להתבצע באופן שוטף וקבוע וע"י חברת זיפות גגות מקצועית ומנוסה בעולם של של זיפות גגות.
חברת אדיב בע"מ מביאה עמה יותר מ-50 שנות ניסיון בתחום זיפות גגות.
המומחים שלנו כבר יודעים מראש מה טוב לגג שלכם.
הניסיון המקצועי שלנו כחברה לזיפות גגות בתוספת השירות האיכותי של זיפות גגות, הפך את חברת אדיב למובילה בתחום הזפת לגג.
אנו נלווה אתכם מהייעוץ הראשוני של זיפות גגות ועד לפתרון מלא של הבעיה של הגג.

כל לקוחותינו נהנים מטיפול שוטף, יעיל ואיכותי לאורך שנים. 

 

זיפות הגג בישראל

למרות הגשמים המועטים ומזג האוויר החם, גם בישראל חשוב מאוד לדאוג לאיטום גג המבנה על מנת להימנע מנזקים בין אם ביריעות ביטומניות או בין על ידי זיפות גג. פעולת איטום הגג נעשית בדרך כלל על ידי זיפות הגג – מריחה של שכבת זפת מיוחדת על גג המבנה. זאת כדי לבצע איטום גגות ולהגן עליהם מנזילות, מסדקים ומנזקים חיצוניים אחרים. נזקים אלו קורים בדרך כלל על ידי מזג האוויר, גיל המבנה והאופן בו תוחזק המבנה. 

זיפות גג הוא פעולה אפקטיבית מאוד לאיטום הגג,  ולכן הוא חייב להתבצע על-ידי חברת זיפות גגות מומחית ובעלת רישיון וניסיון בתחום איטום גגות באמצעות זפת. רק מומחה יוכל לוודא שגג המבנה אטום ומבודד בצורה הנדרשת, לפי כל התקנים בתחום איטום גגות.

איך מתבצעת העבודה?

אז מה החשיבות בפניה אל חברה לזיפות גגות? זיפות גג נעשה באמצעות מריחת זפת חמה על גג הבית. יש למרוח את שכבת הזפת כאשר היא חמה, וזאת עקב אופייה – כאשר היא מתייבשת היא הופכת להיות מוצקה, יציבה ואטומה, ובהתאם לכך גם מגנה על הגג בצורה אופטימלית.

מרקם הזפת הוא כמרקמו של חומר בנייה הדומה למלט. לאחר שזַפָּת הגגות מורח את שכבת הזפת החמה, השכבה צריכה להתייבש. בתום תהליך הייבוש, שכבת הזפת הופכת לקשה ואטומה לסוגי נוזלים שונים ולנזקי מזג האוויר, ושומרת על גג המבנה לאורך זמן.

זיפות גגות

באיזו תדירות צריך לזפת את הגג?

את עבודת הזיפות בגג כדאי ורצוי לבצע כל כמה שנים. כמובן שתמיד יש לבצע בדיקות של גג המבנה, כדי לבדוק ולוודא כי הוא מזופת כהלכה ואטום בצורה טובה לקראת החורף.

כאשר מבחינים לפתע בבעיה של נזילה או בכתמי רטיבות, כנראה שגג המבנה אינו אטום מספיק או שעבודת הזיפות שנעשתה בעבר לא הייתה טובה ואיכותית.

יש ליצור קשר עם חברה שמתמחה בתחום ולהזמין זַפָּת גגות מקצועי שיגיע לבצע בדיקה ועבודת זיפות גגות חדשה למבנה, על מנת לאטום אותו מחדש.

בנוסף – בדיקה של הגג תעזור לכם להימנע מנזק אסתטי לתקרת המבנה.

איך מכינים את הגג לקראת זיפות?

שטח המיועד לזיפות חייב להיות ישר ונקי. יש להסיר בליטות, לסתום חורים ולקצץ חוטים בולטים.

במקרה שפני יציקת הבטון אינם ישרים, יש ללטשם או ליישרם על ידי שכבת מלט.

פינות חיצוניות יש לקטום בעת היציקה, או על ידי ליטושן לאחר מכן, ופינות פנימיות יש לעגל.

סדקים צרים מאוד, שעוביים בסביבות 1 מ"מ (גם אם הם ממוקמים בתפרי עבודה או בפערי יציקה), ייאטמו במהלך הביצוע של תהליך זיפות הגגות; זאת על ידי מריחה בשיטה הקונבנציונלית, או על ידי הדבקת רצועת יריעה בשיטת היריעות הביטומניות – אל תעשו את זה ללא חברת זיפות גגות!

האם יש עוד דרכים לזיפות הגג?
כיום ישנן שיטות רבות לזיפות גגות באמצעות יריעות פיברגלס, אינרגלס, בידוגלס, יוטה ועוד. לאחר זיפות הגג מומלץ לסיידו בכל שנה, לשמירה עליו בצורה יעילה ולאורך זמן.
לחץ כאן
זיפות גגות בגבעתיים עם חברת איתור איטום
זיפות גגות מקצועי זיפות גגות עם חברת איתור איטום גגות דולפים הם סיבה עיקרית לבעיות איטום, רטיבות ועובש במבנים. גג שלא עבר תהליך מקצועי של זיפות, רבים סיכוייו לגרום לנזקים אסתטיים, מבניים ואף בריאותיים. זיפות גגות הוא חלק מתהליך מקיף של איטום הגג, הכולל בתוכו גם סיוד המתבצע פעם בשנה. לא כל אחד רשאי ויכול לבצע עבודות זיפות בגג. חברת א.א. אדיב בע"מ היא קבלן איטום מורשה, המביאה עמה מעל 50 שנות ניסיון בזיפות גגות מכל הסוגים. כל עבודה מקבלת עד 6 שנות אחריות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם את המוצר והשירות הטובים ביותר.
לחץ כאן
הדרך להשגת תוצאות מספקות עם חברת זיפות בגבעתיים
בכדי שיתאפשר לכם ליהנות מתוצאות אשר תהיינה מספקות לחלוטין, כלומר זיפות בגבעתיים אשר יאפשר לכם להימנע ממקרים של נזילה עתידית או כל בעיה אחרת, תהיו חייבים לוודא כי אינכם מתפשרים על שירותיו של בעל מקצוע בינוני. כפי שאתם בוודאי מנחשים, החשוב ביותר יהיה לוודא כי אתם פועלים בחכמה וזאת בכדי להבטיח כי לא יהיה מצב בו העבודה איננה תתבצע בצורה בינונית. בגדול ניתן לומר כי זיפות גגות בגבעתיים יכול להימצא בקלות רבה. בין אם מדובר על חברות אשר יציעו לכם את השירותים שלהן ובין אם על אנשים פרטיים. העניין הוא שתצטרכו להבין כי הדרך להשגת מבוקשכם ובצורה יוצאת דופן תהיה על ידי כך שתיקחו את הזמן ותבחרו בבעל המקצוע לביצוע עבודות הזיפות רק לאחר שתהיו בטוחים כי הוא יספק את העבודה ובצורה ראויה. זיפות גגות בגבעתיים יכולה להיות מלאכה קלה וזאת אם יודעים לעשות אותה בצורה תקינה.
לחץ כאן
זפת לגג
במידה ואינכם יודעים זאת, דעו לכם כי זיפות גגות זהו הליך אשר מצריך לא מעט השקעה וזאת בכדי שיתבצע בצורה מושלמת. זיפות גגות אשר נעשה על ידי בעל מקצוע שמחזיק בניסיון עבודה של שנים יהיה כזה אשר יספק לכם את התוצאות הטובות ביותר שישנן. אז שימו לב כי אתם פועלים בהתאם ובוחרים בדרך הבטוחה בכדי להשיג את תוצאות הזיפות הטובות ביותר. בכל אופן, במידה ותהיו מעוניינים להזמין לביתכם שירותי זיפות, דעו לכם כי זפת גגות אשר נחשבת לאיכותית ובעל תג מחיר מעט יותר גבוה, תמיד תהיה הבחירה העדיפה. בעזרת זאת תוכלו להבטיח כי תשיגו את מבוקשכם וזאת ללא יותר מידי קשיים בדרך. זפת גגות איכותית צפויה להיות בשימוש על ידי בעלי מקצוע מובילים, כך שזה מה שאתם צריכים לחפש בעצם.
לחץ כאן
סוגיית זפת גגות ומחיר העבודה
דעו לכם כי בכל הנוגע לעניין העבודה, בכדי שהיא תתבצע ובצורה הטובה ביותר יהיה צורך לוודא מבחינתכם כי אתם מזמינים שירותי בעל מקצוע אשר ייעזר במעין זפת גגות אשר נחשבת לאיכותית במיוחד. בעזרת הזפת הנכונה תוכלו ליהנות מתוצאות בשטח אשר יספקו אתכם ובמאת האחוזים. אז שימו לב כי אינכם פועלים בצורה מהירה מידי. בסופו של יום זיפות הגג שלכם יהיה קריטי למדי וזאת בעבור אלו מכם אשר יהיו מעוניינים להבטיח כי יתאפשר לכם ליהנות מבית שקט ולא לסבול מנזקי נזילה עתידיים. אז קחו את העניין בשיא הרצינות והקדיש למלאכת החשיבה את כל שצריך וזאת בכדי להבטיח כי תשיגו את המענה המושלם לצרכים שלכם וללא כל קשיים בדרך. כך בוודאי תרצו לפעול ותוכלו להיות בטוחים בכך, במאת האחוזים. בעל המקצוע הנכון אשר יעמוד לשירותכם נמצא במרחק נגיע ורק תצטרכו לבחור בו, אז למה אתם מחכים?
לחץ כאן
פרטי קשר
פנו רק לקבלן איטום מורשה של מכון התקנים הישראלי הזמינו בדיקה וזיפות גגות בגבעתיים עוד היום: 03-7324542, 03-7322677, 077-9966970 ניתן להזמין גם שירותי חירום SOS בימי גשם
לחץ כאן
שלבים בזיפות גג
כדאי לדעת שלא כל זפת ראויה לשמש לזיפות הגג, אלא יש להשתמש בזפת גגות המגיעה עם תו תקן מיוחד לתחום האיטום. מכיוון שבכל מדינה יש תנאי אקלים שונים, משמע שגם הזפת חייבת לעמוד בתקנים בהתאם לכך. מה כוללים השלבים בזיפות גגות: מנקים את שטח הגג מכל אבק ולכלוך. מיישרים בליטות, סותמים חורים וסדקים, קוצצים חוטים בולטים ומסירים כל דבר שעלול להפריע לעבודה. במקרה הצורך מלטשים את שטח הגג או מורחים עליו שכבת מלט, זאת כדי להגיע למשטח ישר לחלוטין. מורחים זפת חמה על כל שטח הגג וממתינים לייבוש. על שכבת הזפת הראשונה ניתן להניח אריג פיברגלס או אינטרגלס, ואז למרוח שכבה שנייה של זפת לגג. ניתן גם ליישם רק שכבת זפת אחת, ללא שכבות נוספות. לאחר שהזפת התייבשה היא הופכת להיות מוצקה ואטומה לנוזלים ולנזקי מזג האוויר. עם סיום עבודות הזפת לגג והבדיקות הסופיות, מומלץ לבצע סיוד גגות ולהלבינו – זאת על מנת להגן על חומרי האיטום ולקבלת פלוס ידידותי לסביבה. שיטה יעילה נוספת לאיטום גגות ומתקדמת יותר משימוש בזפת, היא באמצעות יריעות ביטומניות, המשמשות בעיקר לאיטום משטחים גדולים בגג. חומרים אקריליים יכולים אף הם לשמש לאיטום, אלא שהם מתאימים יותר לאיטום חלקים נקודתיים מאשר לאיטום שטחים גדולים.
לחץ כאן
הקודם
הבא
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: [email protected]
 
Call Now Button