טכניקות לאיטום גגות

טכניקות לאיטום גגות

טכניקות לאיטום גגות

חברת אדיב עוסקת באיטום גגות כבר שנים רבות. עם הזמן פיתחנו מיומנות וניסיון כדי להיערך לכל תרחיש אפשרי בגגות. לכל גג קיים מבנה אחר, פעמים רבות אנו נתקלים בגג עמוס בקולטי שמש, מדחסים וציוד נוסף המפריע לאיטום בטכניקות שונים.

בזכות הידע הרב שצברנו אנו מוצאים פתרונות מעשיים לכל גג כשהמטרה היחידה העומדת מול עינינו היא ליצור איטום מוחלט ואפקטיבי על פני כל שטחו של הגג.

עובדי החברה עוסקים בכך פרקי זמן ארוכים ולכן הם מאד מקצועיים ומסוגלים לבצע את הפעולות הנדרשות במלוא האחריות לכל הלקוחות שלנו.

טכניקות לאיטום גגות 

קיימות כמה טכניקות לאיטום גגות אך המרכזיות הן איטום באמצעות זפת חמה או לחילופין באמצעות יריעות ביטומניות. שתי שיטות האיטום הללו הן מצוינות ובהתאם לנתוני הגג מחליטים מהי השיטה המקצועית הנכונה ביותר עבור כל גג.

טרם ביצוע האיטום, ללא קשר לטכניקה שנבחרה, יש לנקות בצורה מאד יסודית את שטח הגג כך שיהיה ללא אשפה וללא אבק. בתום הוצאת כל הפסולת, שוטפים היטב את הגג וממתינים שיהיה יבש לחלוטין.

זיפות בזפת חמה 

גג שיש בו קולטי שמש רבים מחייב לבצע איטום באמצעות זפת חמה.  מורחים היטב את החומר על פני כל המשטח, בכל הפינות ובין כל פריטי הציוד שעל הגג. למחרת, בודקים שהזפת התייבשה ומורחים מעליה שכבה של סיד לבן. הסיד שומר על הזפת כדי שהיא לא תתפוצץ ושלא יהיו בה סדקים מקרני השמש החמות. אף על פי שזיפות גגות מתבצע שנים רבות, הוא עדיין שיטה מצוינת לשמירה על רמת אטימות גבוהה של הגג לאורך שנים רבות. 

זיפות באמצעות יריעות ביטומניות 

יריעות ביטומניות מיוצרות מחומרי איטום ברמה גבוהה מאד שאינם מאפשרים למים לחדור דרכן. לכן זו השיטה המוצלחת ביותר לאיטום גגות מבנים. אפשר להשתמש בשיטה זו רק במבנים החדשים שבהם הגג הוא מרחב פתוח ואין עליו קולטי שמש או ציוד אחר.

עובדי החברה עברו השתלמויות מקצועיות כדי לבצע את האיטום בדרך זו לאור מורכבות העבודה. בשלב הראשון פורשים יריעות ביטומניות בגדלים זהים על הגג, זה לצד זה. לכל יריעה קיימים שוליים ולכן מניחים שול ימני של יריעה אחת על השול השמאלי של היריעה השנייה ומבצעים ריתוך של יריעה אחת לשנייה. הריתוך המקצועי דורש מיומנות רבה כדי שהחיבור יהיה מהודק ללא כל הפרשים בין נקודות הריתוך שעלולות לאפשר חדירת מים פנימה. 

כך מחברים את כל היריעות זו לזו עד שכל שטח הגג מכוסה כולו. בתום העבודה העובדים שלנו מסיידים את כל המרחב מעל היריעות כדי לשמור על תקינותן לאורך כל העונה הגשומה.

איטום גגות אחת לשנה

ברוב המקרים אנו מבצעים אחת לשנה איטום לכל גג הן עבור מבני מגורים והן עבור מבנים שממוקמים בהם משרדים. כשמבצעים איטום אחת לשנה, הפעולות נשמרות וברוב המקרים לא חודרים כלל מים פנימה.

נשמח לצרף גם אתכם לחוג הלקוחות הקבוע שלנו הנהנה מעבודה מקצועית חסרת פשרות של הצוות המוביל שלנו, המכיר את כל טכניקות האיטום ומבצע עבודה באופן יסודי, מקיף ויעיל לשביעות רצונם של הלקוחות השונים.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button