מה אתם יודעים על איטום מבנים?

למידע מקצועי ואמין - השאירו פרטים!

מה חשוב לדעת לפני הזמנת חברה לאיטום מבנים או איטום בניינים?

במבנים גדולים – כגון קניונים, מפעלי תעשייה ובתי מגורים – איטום גג המבנה אינו מיועד רק למניעת נזילות, אלא גם לשמירה על בטיחות המבנה והאנשים הנמצאים בו.

לפיכך איטום מבנים חייב להיעשות אך ורק ע"י קבלן איטום גגות רשום ומוסמך. בנוסף לכך חשוב להשתמש בחומרי איטום ידידותיים, שלא יכולים לסכן את הסביבה ואת הציבור המסתובב במבנים אלו

חשוב לבדוק את עמידות מוצרי האיטום בהם משתמשים. מוצרי איטום בניינים צריכים להיות עמידים בכל מזג-אוויר, גם כאשר קרני השמש חזקות מאוד וגם כאשר הגשמים רבים. 
מי גשמים עשויים לאתר את חומרי האיטום במיוחד אם מדברים על איטום קירות חיצוניים ולכן חשוב מאוד לוודא כי העבודה תבוצע ע"י קבלני איטום שימנעו חדירת מים.

חברת א.א. אדיב מספקת שירותי איטום מבנים מכל הסוגים, ובהם מבני מגורים ותעשייה, איטום בניינים, משרדים ועוד. עם לקוחות החברה נמנים כמה מהחברות המובילות במשק. חברת איטום מבנים מחויבת לביצוע כל עבודה על ידי אנשי מקצועבעלי ניסיון, במקצועיות וביעילות, לשמירה על עמידות לתקופה ארוכה.

איטום מבנים - הגנה ובידוד המבנה לאורך זמן

איטום מבנה המתבצע בצורה נכונה יישאר אפקטיבי לאורך הזמן, תלוי בעיקר ברמת העבודה של אנשי המקצוע המבצעים את האיטום – החל משימוש במוצרים איכותיים התואמים לצורכי המבנה והסביבה, וכלה בידע המקצועי ובהתעדכנות בכל החידושים בתחום.

עבודת איטום מבנים חייבת להתבצע בידי איש מקצוע לפי כל הסטנדרטים המקובלים בענף, יחד עם סטנדרטים גבוהים לא פחות של ביצוע, שירות ואדיבות. עם שנים רבות של ניסיון וידע בתחום איטום מבנים, חברת אדיב יודעת לזהות ולפתור את כל סוגי הבעיות הקשורות באיטום של מבנים.

לקוחות החברה לאיטום מבנים מקבלים אחריות על כל עבודה, ויכולים להיות רגועים שגם בחורף הבא את גשמי הברכה הם יראו רק מבעד לחלון.

שיטות שונות לביצוע איטום בניינים

איטום מבנים הוא תהליך מכריע בבנייה ובאחזקה שמטרתו למנוע נזקי מים ולשמור על שלמות המבנה לאורך זמן. קיימות שיטות וחומרים שונים לאיטום, לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו.

  • איטום ממברנה: שיטה זו כוללת שימוש בממברנות העשויות מחומרים כמו ביטומן, PVC או EPDM. יריעות אלו מיושמות על משטחי הבניין ליצירת מחסום עמיד למים. איטום ממברנה יעיל במיוחד עבור גגות שטוחים.
  • איטום נוזלי: חומרי איטום נוזליים כמו גומי נוזלי או פוליאוריטן מורחים ישירות על משטחים ויוצרים שכבת הגנה חלקה. הם גמישים ויכולים להתאים לצורות לא סדירות, מה שהופך אותם למתאימים למבנים מורכבים.
  • איטום צמנטי: ציפויי איטום על בסיס צמנט מיושמים כמריחה עבה דמוית מלט על משטחים כמו בטון ובנייה. הם מתחברים היטב עם המצע ומשמשים בדרך כלל למרתפים ויסודות.
  • איטום קריסטלי: מוצרי איטום גבישי מיושמים על משטחי בטון. הם מגיבים עם מים וחודרים לבטון, ויוצרים גבישים שחוסמים את חדירת המים לאורך זמן.
  • איטום ביריעה: בדומה לאיטום ממברנה, יריעות מיוצרות מראש ומוחלות כיריעות עם דבק. הן משמשות  בדרך כלל באזורים כמו חדרי אמבטיה ומרפסות.
  • איטום בהזרקה: שיטה זו כוללת הזרקת חומרי איטום מיוחדים לתוך סדקים וחללים במבנים קיימים, ואיטום אותם ביעילות מפני חדירת מים.

בחירת שיטת האיטום המתאימה תלויה בגורמים כמו מיקום הבניין, השימוש המיועד בחלל, התקציב ותנאי האקלים המקומיים. איטום נכון הוא חיוני כדי למנוע בעיות הקשורות לרטיבות כמו צמיחת עובש, נזק מבני והידרדרות של חומרי בניין, ובסופו של דבר להבטיח את אורך חיי המבנה.

לאיטום הבניין עם א.א.אדיב חברה לאיטום מבנים צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם!

איטום מבנים
איטום בניינים
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: [email protected]
 
Call Now Button