מה אתם יודעים על איטום מבנים?

למידע מקצועי ואמין - השאירו פרטים!

מה חשוב לדעת לפני הזמנת חברה לאיטום מבנים או איטום בניינים?

במבנים גדולים – כגון קניונים, מפעלי תעשייה ובתי מגורים – איטום גג המבנה אינו מיועד רק למניעת נזילות, אלא גם לשמירה על בטיחות המבנה והאנשים הנמצאים בו. לפיכך איטום מבנים חייב להיעשות אך ורק על ידי קבלן רשום ומוסמך. בנוסף לכך חשוב להשתמש בחומרי איטום ידידותיים, שלא יכולים לסכן את הסביבה ואת הציבור המסתובב במבנים אלו.

חשוב לבדוק את עמידות מוצרי האיטום בהם משתמשים. מוצרי איטום בניינים צריכים להיות עמידים בכל מזג-אוויר, גם כאשר קרני השמש חזקות מאוד וגם כאשר הגשמים רבים.

חברת א.א. אדיב מספקת שירותי איטום מבנים מכל הסוגים, ובהם מבני מגורים ותעשייה, איטום בניינים, משרדים ועוד. עם לקוחות החברה נמנים כמה מהחברות המובילות במשק. חברת איטום מבנים מחויבת לביצוע כל עבודה במקצועיות וביעילות, לשמירה על עמידות לאורך זמן.

איטום מבנים - הגנה ובידוד המבנה לאורך זמן

איטום מבנים המתבצע בצורה נכונה יישאר אפקטיבי לאורך זמן, תלוי בעיקר ברמת העבודה של אנשי המקצוע המבצעים את האיטום – החל משימוש במוצרים איכותיים התואמים לצורכי המבנה והסביבה, וכלה בידע המקצועי ובהתעדכנות בכל החידושים בתחום.

עבודת איטום מבנים חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע לפי כל הסטנדרטים המקובלים בענף, יחד עם סטנדרטים גבוהים לא פחות של ביצוע, שירות ואדיבות. עם שנים רבות של ניסיון וידע בתחום איטום מבנים, חברת אדיב יודעת לזהות ולפתור את כל סוגי הבעיות הקשורות באיטום של מבנים.

לקוחות החברה לאיטום מבנים מקבלים אחריות על כל עבודה, ויכולים להיות רגועים שגם בחורף הבא את גשמי הברכה הם יראו רק מבעד לחלון.

שיטות שונות לביצוע איטום בניינים
איטום מבנים
איטום בניינים
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: adiv4u@gmail.com
 
Call Now Button