איטום גגות – אילו חומרים הכי אמינים לאיטום גג ישן?

היום ניתן לשמוע יותר ויותר אנשים המתעניינים בתחום של איטום גגות, מאחר ומדובר על תחום שרק הולך ומתפתח בשנים האחרונות. אם בעבר רוב עבודות האיטום התבצעו באמצעות זפת, הרי שהיום ניתן למצוא לא מעט שיטות איטום חדשניות ומשוכללות יותר לאיטום גג ישן בפרט וגגות בכלל.

אך חשוב לזכור כי על מנת ליהנות מאיטום יעיל ואיכותי, יש צורך לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. רק חברה מסוג זה תוכל להתאים לכם את עבודת האיטום האידיאלית ביותר עבור הגג שלכם, תוך כדי התחשבות במצב הגג, סוג האיטום הקודם וכמובן התקציב העומד לרשותכם. כמו כן, חשוב להבין כי רק חברה מקצועית תקפיד להשתמש בחומרי איטום ברמה הגבוהה ביותר, דבר שיבטיח לכם איטום איכותי ויעיל לאורך זמן. אנו בחברת א.א. אדיב בע"מ נשמח לספק לכם איטום גגות מקצועי ואיכותי, תוך כדי הקפדה על יחס אישי וחומרי איטום מקצועיים.

אילו חומרים הכי אמינים לאיטום גג ישן?

איטום גגות – כיצד לעשות את זה נכון?

היום ניתן למצוא לא מעט שיטות שונות המשמשות לצורך איטום גגות, אך חשוב כמובן להקפיד על שימוש בחומרים האמינים ביותר ובשיטה המתאימה ביותר עבור הגג שלכם. כאשר מדובר על איטום גג ישן, ישנה נטייה טבעית להשתמש בזיפות, מאחר ומדובר על שיטת האיטום הנפוצה והפופולארית ביותר. כמו כן, כדאי לזכור כי בדרך כלל כאשר מדובר על בתים ישנים, נהוג לבצע בהם עבודות איטום מסוג זיפות, מאחר ולרוב אין רצון מיוחד להשקיע בעבודת איטום חדשנית ומשוכללת יותר. עבודות האיטום נחשבות לעבודות האיטום הזולות והמשתלמות ביותר, ולכן הן מהוות את הבחירה הראשונית עבור רוב בעלי הבתים. אך חשוב לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק עבודות איטום יעילות יותר, המצריכות פחות תחזוקה ופחות התעסקות לטווח הרחוק. 

איטום גגות – מה האופציות הקיימות היום בשוק?

מעבר לשיטת זיפות גגות המוכרת והידועה, ניתן היום למצוא לא מעט שיטות איטום חדשניות ומומלצות יותר. למשל, איטום באמצעות יריעות ביטומניות מהווה את אחת משיטות האיטום המומלצות ביותר, מאחר והיריעות הביטומניות נחשבות לחומר אמין ועמיד, אשר מסוגל להחזיק מעמד לאורך שנים, ללא שום צורך בתחזוקה מיוחדת. חשוב כמובן לוודא כי הגג שלכם מתאים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות, מאחר והשיטה אינה מתאימה עבור גגות המכילים מכשולים שונים, או לחילופין, גג שעבר איטום באמצעות חומרים אקריליים. יש צורך להתאים את שיטת האיטום לשכבת האיטום הקודמת, או לחילופין, להסיר את השכבה הישנה ולאטום מחדש. כמו כן, כדאי לזכור כי ישנו הבדל עצום בין איטום גגות רעפים לבין איטום של גגות שטוחים או גגות בשיפוע. חשוב להתייעץ עם חברה מקצועית, על מנת להבטיח לעצמכם איטום אידיאלי.

אנו בחברת א.א. אדיב בע"מ נשמח לספק לכם איטום גגות ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בחומרים האמינים והאיכותיים ביותר. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button