תיקון נזילה מהגג בחולון – דגשים שחשוב להכיר

איטום גגות בחולון הוא הדרך הבטוחה למנוע מצב שאתם נאלצים לחפש תיקון נזילה בגג באמצע החורף.

במיוחד באקלים של חולון, החם מאוד בקיץ וגשום למדי בחורף, חשוב לוודא שאתם שומרים על תחזוקה טובה של איטום גגות כדי למנוע מצב של נזילה.

ובכל זאת – אם גיליתם נזילה בגג, מה כדאי לעשות?

תיקון נזילה מהגג בחולון

מתי כדאי להזמין תיקון נזילה בגג בחולון?

עבודות איטום בחורף נחשבות קצת יותר יקרות מאשר עבודות איטום בקיץ, פשוט כי קבלני האיטום מאוד עמוסים בתקופת החורף. 

בנוסף, בתקופת החורף, במיוחד כשיורד גשם במקום צפוף ועירוני כמו חולון, קשה יותר לבצע עבודות איטום.

לכן, אם יש לכם אפשרות, מומלץ להזמין קבלן איטום, שיבצע איתור של הנזילה ואז תיקון מקומי של הנזילה בגג.

כדאי לוודא שהקבלן שלכם בוחר חומרי איטום מתאימים לסוג התיקון הדרוש ועושה עבודת הכנה יסודית, שתבטיח לכם שקט לפחות עד סוף החורף.

לאחר מכן אפשר לקבוע איתו תאריך לביצוע תיקון יותר יסודי ומקיף – בעוד כמה חודשים, אחרי שהגשמים יפסקו והלחץ ירגע.

מה שואלים את הקבלן לפני הזמנת תיקון נזילה בגג?

שיחה עם הקבלן לפני ביצוע העבודה תעזור לכם לקבוע אם הוא מקצועי, אם הוא מציע לכם עבודה איכותית ועמידה ואם אפשר לסמוך עליו.

הנה 3 שאלות חשובות שכדאי לשאול:

  • איזה חומר אתה מתכוון ליישם על הגג לצורך תיקון הנזילה?  את סוג החומר המתאים לאיטום נזילה בגג בוחרים לפי סוג החומר הקיים כבר על הגג. למשל חומר ביטומני כמו יריעות או זפת, מתאים רק לחומר ביטומני קיים. אי אפשר לאטום על גבי חומר ביטומני עם חומר אקרילי למשל, או להיפך.
  • כמה זמן אחריות מקבלים על תיקון נזילה מהגג? אם אתם מבצעים תיקון נקודתי של נזילה, בדקו שהקבלן יכול לתת לכם אחריות על התיקון לפחות עד סוף החורף הנוכחי. אם אתם מעדיפים לעשות חידוש של מערכת האיטום על כל הגג, תוכלו לקבל אחריות בהתאם לסוג האיטום. למשל על זפת מקובל לתת אחריות של שנה עד 5 שנים, בתנאי שאתם עושים הלבנת גגות מדי שנה. על יריעות ביטומניות אפשר לקבל אחריות של 10 שנים לפחות.
  • מתי הכי נכון לעשות את התיקון? רצוי לעשות עבודות איטום ותיקונים רק כאשר התשתית יבשה לגמרי. זה אומר שכנראה תצטרכו לחכות שיהיו כמה ימים רצופים של שמש, אחרת חומרי האיטום לא נצמדים טוב לגג, שכבת רטיבות שנוצרת בין הגג לבין חומר האיטום פוגעת בתשתית וכן הלאה.

דואגים לגג שלכם כל השנה

צוות אדיב איטום מספק שירותי איטום לצד תיקון נזילות מהגג בחולון, בעזרת צוותים מנוסים ומקצועיים עם ציוד איכותי וחומרי איטום חדשניים, איכותיים ועמידים.

צריכים תיקון נזילה, עבודות איטום, או הלבנת גגות? אנחנו אדיב חברת איטום, כאן בשבילכם! צרו קשר ונשמח לעזור!

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button