תיקון גגות שטוחים

שירותי תיקון גגות שטוחים

איטום גגות בגבעתיים

איטום גגות שטוחים היא פעולה שיש לבצע לפני החורף כיוון שהגשמים השוטפים מרחיבים את הסדקים על הגג ואם הוא אינו אטום, הם חודרים לדירות.

לכן חשוב מאד לתקן את כל הנקודות הבעייתיות על הגג השטוח לפני העונה הגשומה, כדי שהמצב לא יהיה חמור יותר.

תיקון גגות שטוחים 

בשלב הראשון העובדים המקצועיים שלנו בוחנים את מצבו של כל גג, אם קיימים שברים, סדקים דקים או עמוקים ובהתאם לכך מחליטים על היקפו של הפרויקט. מעל הסדקים השטוחים מורחים חומר איטום ואת הסדרים העמקים פותחים לרווחה ומחדירים פנימה חומר איטום לכל החלל.

לאור העובדה שמי הגשמים פותחים את הסדקים הללו המטרה להקדים רפואה למכה ולכן ממלאים את כל השטח וסוגרים באופן הרמטי עד כמה שאפשר. 

בהמשך מטפלים בפרופילי הברזל אשר הופכים לגלויים עקב תזוזת הקרקע. מנקים אותם מחלודה ומקורוזיה ואוטמים היטב את כל השטח. 

איטום גג הבניין השטוח 

פעולת איטום גגות חייבת להיעשות כל פרק זמן על פי הקביעה שלנו. אי ביצוע האיטום במועד יוצר מצב שהאיטום האחרון כבר אינו אפקטיבי ולכן הגג אינו אטום ושלוליות מים נאגרות עליו ומחלחלות לאט לאט לדירות.

ברוב המקרים לאחר עבודת איטום מקצועית, מחדשים את איטום הגג ביריעות ביטומניות אחת לעשר שנים או לאחר חמש שנים אם האיטום בוצע על ידי זפת חמה.

איטום ביריעות ביטומניות 

שיטה חדשנית זו מבצעת את האיטום המוצלח ביותר וזאת לאור ההרכב המיוחד של היריעות הללו. העובדים המנוסים שלנו מניחים את כל היריעות ומכסים את שטחו של כל הגג.

לאחר מכן הם מצמידים שוליים של יריעה אחת לשוליים של היריעה השנייה וכך מרתכים את כל האורך.

פעולה מקצועית זו מחברת בין היריעות וברוב המקרים החיבור הוא חזק ביותר והתפרים אינם נפתחים. בדרך זו היריעות מגינות על הגג ואינן מאפשרות למים לחדור פנימה.

מעל היריעות מורחים בשלב שני סיד או חומר הלבנה, כדי להגן על היריעות מהשמש הקיצית החמה אשר עלולה להפחית את חוזקה של היריעה ואת האפקטיביות שלה.

איטום באמצעות זפת חמה 

הזפת הוא חומר צמיגי אשר אוטם בצורה מושלמת את הגג השטוח. האנשים המקצועיים מורחים שכבה נאה בכל מרחב הגג כולל בפינות ובין קולטי השמש, האנטנות והמדחסים אשר מותקנים על הגג.

לאורך שנים הזפת אוטם כהלכה את כל הגג ולאחר שהוא מתייבש מורחים גם עליו שכבת סיד כדי ליצור אפקטיביות לאורך זמן והגנה מהשמש החמה. 

הצוותים המיומנים שלנו ישמחו להגיע לגג המבנה שלכם כדי לבדוק את מצבו ולהציע את התוכנית המתאימה ביותר כדי לבצע את הפעולות האקוטיות הללו לפני עונת הגשמים, כולל בדיקת המרזב וביצוע התיקונים הנדרשים, כדי שכל כמות המים תנוע במהירות מהגג אל הגינה והחצר.

קראו גם על תיקון גג רעפים

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button