איטום קירות חיצוניים – מה הסוד לאיטום קיר חיצוני בצורה יעילה?

אין שום ספק כי איטום קירות חיצוניים חייב להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, אשר מכירים את התחום לעומק ויודעים בדיוק כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

יש לזכור כי בדיוק כפי שיש צורך לאטום את הגג, על מנת למנוע חדירה של מי גשמים, כך בדיוק יש צורך לאטום את הקירות החיצוניים, על מנת למנוע היווצרות של נזילות וכתמי עובש ורטיבות.

איטום קירות חיצוניים – הסוד לאיטום קיר חיצוני בצורה יעילה

רק חברה מקצועית ואמינה, שמתמחה בתחום, תוכל להבטיח לכם בית יבש ונקי מעובש ורטיבות.

אנו בחברת א.א אדיב בע"מ מתמחים בתחום של איטום קירות חיצוניים ונהנים משישה עשורים של וותק וניסיון בתחום. אנו מקפידים לעבוד עם חומרי האיטום האיכותיים ביותר ומבטיחים ללקוחותינו עבודה ברמה הגבוהה ביותר.

איטום קירות חיצוניים – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב להבין כי איטום איכותי ומקצועי של הקירות החיצוניים בבית, יכול למנוע ספיגה של לחות ומים בקירות המבנה. יש להבין כי קירות שלא נאטמו בצורה מקצועית, עלולים לסבול מנזילות ומהתפתחות של כתמי עובש ורטיבות.

לכן מי שמעוניין להימנע מהתופעה, חייב לעבוד עם חברה מקצועית שמתמחה בתחום. רק חברה מסוג זה תוכל להבטיח לכם צוות עובדים מנוסה ומיומן, אשר מכיר את התחום לעומק ויודע בדיוק כיצד לאטום את הקירות בצורה האיכותית ביותר.

כמו כן, רק חברה מסוג זה תדע להשתמש בחומרי האיטום המתאימים ביותר לקירות הבית שלכם, במטרה להבטיח לכם איטום אידיאלי ועמיד לאורך זמן.

יש לוודא כי החברה משתמשת בחומרים איכותיים העומדים בכל התקנים המחמירים ביותר, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי לאורך זמן.

איטום קירות חיצוניים – טיפים ועצות ששווה להכיר

כדאי לדעת כי רוב חומרי האיטום המיועדים לצורך איטום קירות חיצוניים מבוססים על סילוקסן, הידוע גם בשמו הנוסף- פוליסילוקסן. מדובר על חומר איטום נוזלי ושקוף, שלא נראה לעין לאחר ייבושו.

יש צורך להתיז את הסילוקסן על גבי קירות המבנה, על מנת לאטום אותם בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

חומר זה מיועד לשימוש על קירות מינראליים או קירות העשויים מבטון, והוא אינו מותאם למשטחים בעלי יכולות ספיגה נמוכה.

יש לזכור כי הסילוקסן חייב להיספג בקיר, על מנת להעניק לו את התכונות הדוחות מים שלו. לכן החומר מתאים במיוחד לקירות בטון חשופים, שליכט מינראלי, שפריץ צמנטי וכדומה, אך הוא לא יתאים לשימוש על גבי קרמיקה או פסיפס.

כדאי לדעת כי מדובר על חומר איטום שאינו מיועד לאיטום של סדקים, ולכן יש צורך לאטום את הסדקים לפני השימוש בסילוקסן. כמו כן, יש לנקות היטב את הקיר מאבק ולכלוך ולהימנע משימוש על קירות רטובים, מאחר והדבר עלול לפגוע ביעילות החומר.

אנו בחברת א.א אדיב בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע לאיטום קירות חיצוניים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button