יריעות ביטומניות לבידוד ואיטום מוחלט
נשמח לעזור בכל שאלה
איטום גגות בעזרת יריעות ביטומניות

מאז ומעולם שאפנו לבלות ולחיות בסביבה יבשה ונעימה, ולהגן על הבתים שלנו מחום, לחות ורטיבות.
לפיכך המבנים שנועדו למנוחה ולעבודה "זכו" לקבל איטום איכותי יותר, לשם הגנה ממפגעי מזג האוויר. הגגות שאנו מייצרים בתהליך הבנייה הם גורמי האיטום המרכזיים: גגות משופעים, בעיקר גגות רעפים, וכן גם גגות שטוחים. איטום גג שטוח חייב להיות רציף באמצעות חומרים עמידים בפני מים, דוגמת יריעות ביטומניות. מערכות האיטום של גגות שטוחים השתכללו עם השנים, וכיום יש שיטות רבות לאיטום גגות.
הנפוצה בהן הינה איטום גגות ביריעות ביטומניות, כאשר גם לשיטה זו ישנן מספר חלופות.

שיטות האיטום בעזרת יריעות ביטומניות

שיטת איטום גגות ביריעות ביטומנית מסורתית (קונבנציונלית) – איטום ביטומני רב-שכבתי המשלב שכבות של ביטומן חם, וביניהן יריעות מסוגים שונים: פיברגלס, אינטרגלס וכדומה. אפשרות נוספת לאיטום הינה באמצעות יריעות ביטומניות עם ציפוי אגריגט. היריעות מגיעות בעובי שונה ובעלות הרכב חומרים שונה, והן מתאימות למגוון רחב של גגות. יריעות ביטומניות הן מוצר חרושתי המשווק בגלילים, ומיושם על השטחים המיועדים לאיטום תוך כדי גלגול ופריסה. כדי להקנות לביטומן חוזק כנגד קריעה, מכילות היריעות שריון סיבים. יריעות ביטומניות משופרות עשויות מביטומן עם תוספים פולימריים-אלסטומריים, כאשר עוביין של היריעות המשופרות הוא עד 5 מ"מ. השריון ביריעות המשופרות עשוי מסיבי זכוכית או פוליאסטר.

יריעות ביטומניות: האיטום של המאה ה-21

יריעות ביטומניות היא שיטת איטום מתקדמת, שלא מצריכה סיוד והלבנה של הגג לאחר היישום. מדובר בשיטה חדשה ויעילה יותר לעומת זיפות, בה פורסים ומלחימים יריעות ביטומן אל הגג ואחת אל השנייה. יעילות האיטום הביטומני גבוהה יותר מזו של זפת, ולפיכך הוא מחזיק מעמד למשך שנים רבות. זו הסיבה שאיטום גגות ביריעות ביטומניות מגיע בדרך כלל עם 10 שנות אחריות. כמו כן לא צריך להסתבך עם ריחות זפת לא נעימים ואף רעילים. פנו רק לקבלן איטום מורשה של מכון התקנים הישראלי
הזמינו בדיקה ואיטום ביריעות ביטומניות: 03-7324542, 03-7322677
ניתן להזמין גם שירותי חירום SOS בימי גשם

איטום גגות מוחלט
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: adiv4u@gmail.com