איטום גגות בגבעתיים

למרות שישראל אינה נחשבת למדינה ששופעת בגשמים ביחס למדינות אחרות – כמו למשל: באירופה או בארצות הברית, עדיין יש לנו ימים מאוד גשומים במהלך החורפים. בשל ההתחממות הגלובלית צפויים לחול שינויים נוספים – חודשי הקיץ יהפכו להיות חמים יותר ויותר וחודשי החורף יהיו גם הם קרים וגשומים יותר. ייתכן שכבר הבחנתם בכך שמזג האוויר הופך להיות יותר קיצוני ככל שהשנים עוברות. כמובן שחשוב מאוד לבצע את כל השינויים הנחוצים כדי לעצור את שינויי האקלים, אך יחד עם זאת יש להקפיד לייצר לעצמנו סביבת חיים טובה. אחת הדרכים לעשות זאת היא לוודא שגגות המבנים שלנו אטומים לחלוטין. בשורות הקרובות נדבר על איטום גגות בגבעתיים והסביבה, נדבר על מדוע תושבי גבעתיים צריכים לחשוב על איטום הגג לקראת בואו של החורף.

איטום גגות בגבעתיים

איטום גגות בגבעתיים – מדוע כל כך חשוב לאטום את הגג?

באמצעות איטום הגג של ביתנו ניתן לשמור על סביבה יבשה ונעימה יותר. גג שנאטם כהלכה מאפשר לנו למנוע היווצרות של רטיבות ולחות שעשויות לגרום לנזקים קשים. כמו כן, מסייעת עבודת האיטום בהפחתת הטמפרטורה בקיץ ובשמירה על טמפרטורה נעימה יותר בחורף, כתוצאה מכך ניתן להפחית את צריכת החשמל ולחסוך לא מעט כספים.

ניתן לבצע את עבודת האיטום בכל העונות, אך רצוי שהעבודה תתבצע במהלך הקיץ או בסוף הקיץ ליתר ביטחון. עבודה שתתבצע במהלך העונה היבשה תגדיל את הסיכויים לכך שהגג יתייבש בצורה טובה. יחד עם זאת, יש להתחשב בכך שבתקופת החגים קבלני האיטום עמוסים יותר, בשל כך לא כדאי להמתין עד לרגע האחרון.

על יריעות ביטומניות – מדוע כדאי לאטום את הגג באמצעותן?

יריעות ביטומניות הינן יריעות שעשויות מחומר משוריין, חומר זה מורכב מסיבים שאינם ארוגים כאשר החומרים מוספגים בביטומן. יריעות אלו משווקות בגלילים. ישנם סוגים שונים של יריעות ביטומניות, ביניהם: אינטרגלס ופירגלס. היריעות קיימות בעובי שונה ומכילות חומרים שונים.

אחד היתרונות של היריעות הביטומניות הוא שהן לא דורשות סיוד גגות והלבנה לאחר סיום העבודה שנעשית על גגות. כמו כן, שיטת האיטום יעילה הרבה יותר משיטה מוכרת אחרת שהיא איטום בזפת.

איטום ביריעות ביטומניות יכול להחזיק מעמד לאורך זמן רב, כל עוד העבודה נעשית בצורה תקינה. כדי למנוע מצב בו גג הבית אינו אטום במידה הנחוצה חשוב לערוך בדיקות תקופתיות של איטום הגג, בצורה זו יהיה ניתן לזהות כשלי בניה בזמן ולשמור על איכות החיים של בני הבית.

לאטום את הבית עם חברת א.א אדיב

במידה שאתם מעוניינים לחיות בסביבה יבשה ונעימה ולהיות רגועים לקראת החורף שקרב ובא, אתם מוזמנים לפנות אלנו – אל חברת א.א אדיב. אנו מתמחים באיטום גגות, פועלים מזה 40 שנה ומעלה ומחזיקים בתעודת קבלן איטום מורשה.

כדי לאפשר ללקוחותינו להיות רגועים בנוגע לאיטום גג ביתם, אנו מספקים אחריות שנעה בין 5-10 שנים. אנו זמינים ללקוחותינו ומבצעים את העבודה במהירות. כדי לספק ללקוחותינו מענה מהיר ויעיל אנו מספקים הצעת מחיר תוך יומיים לכל היותר, במהלך זמן זה אנו מגיעים אל המקום ועורכים בדיקה. במידה שהוחלט לבצע את העבודה, אנו מגיעים אל הבית תוך תקופה קצרה שנעה בין 7-14 ימים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף וליהנות שירות מקצועי ואמין?

 צרו קשר ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר.

 

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button