איטום גגות בתל אביב – כמה זה עולה?

איטום גגות בתל אביב, היא הדרך היחידה, שבה אתם יכולים להבטיח שיהיה לכם חורף שקט, יבש ובטוח. בחירה נכונה של חומרי האיטום, ביצוע אופטימלי של הכנה לאיטום ויישום נכון של חומר האיטום הנבחר, יבטיחו לכם גג אטום למשעי, שיגן על הבניין מפני חדירת מים.

אבל איך תדעו כמה צריך לעלות לכם איטום של הגג?

איטום גגות בתל אביב - כמה זה עולה

איטום גגות בתל אביב – מחיר לפי סוג האיטום

ראשית, חשוב להבין כי קיימים סוגים שונים של חומרי איטום. את סוג חומר האיטום בוחרים לפי שיקולים שונים, כמו מצב הגג, חומרי איטום ישנים על הגג, מיקום הבניין ועוד.

אך לכל סוג של חומר איטום יש מחיר שונה ולכן, במקרים רבים, חומר האיטום נבחר דווקא בגלל מגבלות תקציב.

איטום גגות עם זפת

חומר האיטום הזול ביותר לגגות הוא זפת. זהו חומר איטום יעיל ונוח לשימוש, אלא שיש לו רמת עמידות נמוכה בהשוואה לחומרי איטום אחרים והוא גם מצריך תחזוקה שנתית קבועה. 

לעיתים קרובות בוחרים להשתמש בזפת בגלל המחיר הנמוך שלה, אם כי במקרים מסוימים, אין אפשרות ליישם על הגג חומרים אחרים, מלבד זפת.

איטום עם יריעות ביטומניות

חומר איטום יקר בהרבה, אך נפוץ לא פחות הוא היריעות הביטומניות. 

יריעות ביטומניות נחשבות עמידות לפחות פי שתיים לעומת זפת ואף אינן מצריכות תחזוקה תקופתית. יחד עם זאת, לא ניתן ליישם יריעות ביטומניות על כל גג, שכן הן מצריכות מרחב פתוח ופנוי מאלמנטים קבועים, כמו דודים, אנטנות, קולטים וכן הלאה.

נוסף על שני החומרים הנ"ל, ניתן ליישם גם חומרי איטום אקריליים או פוליאוריטניים, שניתן למצוא בטווח מחירים משתנה, אך אלה הרבה פחות נפוצים.

מחיר איטום גגות בתל אביב לפי גודל הגג

באופן טבעי, גודל הגג משפיע ישירות על מחיר האיטום ועל מחיר זיפות גגות בתל אביב. המחיר מחושב לפי מטר ולכן ככל שהגג גדול יותר, המחיר צפוי לעלות, אך חשוב לדעת, כי רוב הקבלנים מורידים את המחיר למטר, ככל שהגג גדול יותר.

מחיר איטום גגות בתל אביב לפי מצב הגג

הכנת הגג לקראת איטום היא החלק החשוב ביותר בתהליך האיטום, שכן הכנה בלתי מספקת, או לא מקצועית, יכולה לגרום להתקלפות של חומר האיטום, יצירת בועות, סדקים, חורים ואף הצפות.

משום כך, ככל שהגג מצריך הכנות מורכבות יותר, כך יעלה המחיר של איטום או זיפות גגות בתל אביב.

הכנות מיוחדות לגג יכולות לכלול קילוף חומר איטום ישן, או הסרת ריצוף מהגג, פינוי פסולת ואשפה, תיקון שברים, סדקים וחורים בגג, תיקון מרזבים, פינוי מרזבים סתומים ועוד.

לסיכום

מחיר איטום גגות בתל אביב עשוי להשתנות בהתאם למספר גדול של גורמים. יחד עם זאת, כדי לקבל עבודת איטום איכותית ועמידה לאורך זמן, חשוב לבדוק לא רק את גובה המחיר, אלא גם מה כוללת הצעת המחיר!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת, עבור שירות איטום מקצועי, צרו איתנו קשר!

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button