איטום גגות ברמת גן – איזה איטום מתאים לגג שלכם?

בחירת חומר מתאים לאיטום הגג שלכם היא קריטית לטובת יישום איכותי ועמיד של איטום הגג.

זו גם אחת הסיבות שכדאי לבחור קבלן איטום גגות ברמת גן, שמכיר היטב את הנושא ויודע כיצד להתאים את חומר האיטום האופטימלי לגג שלכם.

אז אילו חומרי איטום קיימים ואיך מתאימים את החומר לגג?

איטום גגות ברמת גן - איזה איטום מתאים לגג שלכם?

איטום גגות ברמת גן עם יריעות ביטומניות – מתי זה מתאים?

איטום גג עם יריעות ביטומניות נחשב אפקטיבי ועמיד במיוחד. יחד עם זאת, הוא לא מתאים לכל גג בכל מצב. הוא כן מתאים לגגות שיש עליהם שכבת איטום של זפת, או על גבי יריעות ביטומניות ישנות, או על גבי גג בטון חשוף וחדש.

לעומת זאת, אם על הגג שלכם יש כבר חומר איטום אקרילי, או שיש לכם גג מרוצף, או שיש על הגג שלכם אלמנטים קבועים רבים, שלא ניתן להזיז אותם לצורך הנחת היריעות, כנראה שתעדיפו לבחור שיטת איטום אחרת.

איטום גגות עם זפת

הזפת הישנה והטובה, ירדה בשנים האחרונות בסדר העדיפויות, בגלל חומרי איטום חדשים ועמידים יותר. יחד עם זאת, זפת היא עדיין חומר איטום יעיל וזול מאוד, מתאים לשימוש על גגות שלא ניתן ליישם עליהם חומרי איטום אחרים מסיבות שונות.

בנוסף, גם זפת מיוצרת כיום בסטנדרטים אחרים, המאפשרים יישום של החומר באופן אופטימלי, עם רמה גבוהה יותר של עמידות ואף ללא צורך בחימום החומר.

איטום גגות עם חומר אקרילי

איטום גגות ברמת גן עם חומרים אקריליים מתאים לגגות קטנים, שלא מצריכים שימוש בכמות גדולה של חומר, או גגות בטון חדשים, שאין עליהם שכבת איטום קודמת, של חומר ביטומני, כמו זפת, או יריעות ביטומניות.

חשוב להבין כי לא ניתן ליישם חומר איטום ביטומני על חומר אקרילי ולכן, אם תרצו להניח בעתיד יריעות ביטומניות על הגג, תצטרכו לקלף את החומר האקרילי בתהליך מייגע ויקר.

כמו כן, חומר אקרילי מתחיל להתקלף, בחשיפה ממושכת למים עומדים ומשום כך, יש לבחור בחומר איטום מסוג זה בזהירות רבה.

חומר איטום פוליאוריטני

חומרי איטום אלה נחשבים יקרים יחסית ומצד שני, מצריכים עבודת הכנה מורכבת אף יותר מחומרי איטום אחרים. הם מתאימים בעיקר לגגות בהם קשה לבצע הלחמת יריעות ביטומניות, או גגות שאין גישה נוחה אליהם. חשוב גם לציין כי חומר איטום פוליאוריטני נפגע מחשיפה לשמש ישירה ולכן מתאים רק לגגות הנמצאים בצל.

לסיכום, בחירת חומר איטום מתאים לגג משפיעה ישירות על איכות האיטום ועל רמת העמידות שלו. בחירה שגויה יכולה לגרום לקילופים, פיצוצים ובועות אוויר באיטום, ולבסוף – לחדירת מים.

משום כך, חשוב לבחור קבלן איטום אמין ובעל ניסיון, שמכיר היטב את התחום ויודע כיצד לבחור את חומרי האיטום המתאימים ביותר לאיטום גגות ברמת גן. 

צרו איתנו קשר למידע נוסף!

 

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איטום גגות בהרצליה - איך נערכים?

איטום גגות בהרצליה – איך נערכים?

איטום גגות בהרצליה, בדומה למקומות אחרים בישראל, מצריך היערכות נכונה. למעשה, קבלני איטום רבים יאמרו לכם כי היערכות נכונה לקראת האיטום היא החלק החשוב ביותר

תיקון מרזבים

תיקון מרזב בבית משותף

מרזבים הם פתחים על גג הבניין, המתחברים לצינורות ניקוז. הם נחשבים אלמנטים חיוניים להגנה על הבניין מפני חדירת מי גשמים, שכן הם אחראים על ניקוז

איטום נזילות במרתפים

איטום נזילות במרתפים

מרתפים בבתים פרטיים, בניינים, קניונים ועוד מועדים לפורענות ודורשים איטום נזילות במרתפים. מכיוון שמדובר במקום הכי נמוך של המבנה, מן הסתם הוא חשוף לסכנת חלחול

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

תיקון מרזבים

תיקון מרזב בבית משותף

מרזבים הם פתחים על גג הבניין, המתחברים לצינורות ניקוז. הם נחשבים אלמנטים חיוניים להגנה על הבניין מפני חדירת מי גשמים, שכן הם אחראים על ניקוז

קרא עוד »
Call Now Button