איטום גגות בהרצליה – איך נערכים?

איטום גגות בהרצליה, בדומה למקומות אחרים בישראל, מצריך היערכות נכונה.

למעשה, קבלני איטום רבים יאמרו לכם כי היערכות נכונה לקראת האיטום היא החלק החשוב ביותר בתהליך כולו.  אז מה כוללת היערכות כזו ואיך מיישמים אותה?

איטום גגות בהרצליה - איך נערכים?

בחירת התזמון המתאים לאיטום גג בהרצליה

הדבר הראשון שכדאי להיערך אליו הוא בחירת התזמון הנכון לביצוע איטום גגות בהרצליה.

האינסטינקט הטבעי הוא להתקשר לקבלן איטום בתחילת החורף, כי הגשם שמתחיל לרדת, מזכיר לכם שצריך לדאוג לאיטום. אבל תחילת החורף היא זמן לא אידיאלי, בלשון המעטה.

ראשית, רוב האנשים נזכרים להזמין איטום בתחילת החורף ואז הקבלנים בהרצליה מאוד עמוסים ומתקשים להכניס אתכם ללו"ז הצפוף שלהם. בנוסף, עונת העומס, בכל עסק שהוא, היא גם תקופה שבה המחירים גבוהים יותר.

משום כך, הזמן האידיאלי להזמנת איטום גגות הוא בקיץ, או באביב. כך הקבלנים לא יהיו עמוסים מדי וגם תוכלו לקבל מחיר טוב יותר.

לבחור קבלן איטום מקצועי

בחירת קבלן מקצועי היא החלטה קריטית לאיכות האיטום שתקבלו. כדי להבין אם הקבלן שלכם מספיק מקצועי, חפשו אחר המלצות, אבל כדאי גם לשאול אותו כמה שאלות, שיכולות להצביע על מידת המקצועיות שלו:

  • אילו חומרי איטום מתאימים ביותר לגג שלכם? בדקו אם הוא יכול לפרט, לנמק ולהסביר באופן הגיוני, על בסיס עובדות. אחרת, יכול להיות שהוא לא האדם המתאים לעבודה.
  • איזו הכנה אתה עושה לפני האיטום? הכנה לפני איטום היא תהליך קריטי בחשיבותו ולכן חשוב לוודא שהוא מקפיד לבצע אותו באופן יסודי.
  • איך בודקים אם האיטום הצליח? לאחר פעולת האיטום, קבלן מקצועי יבצע עבורכם בדיקת הצפה, כדי לוודא שהאיטום תקין.

בחירת חומר איטום מתאים לגג שלכם

חומרי איטום שונים מתאימים לגגות שונים. יש גגות חשופים לשמש ישירה, יש גגות ישנים, שכבר יש עליהם חומרי איטום ישנים. יש גגות עם ריצוף, יש גגות עם ריבוי של אלמנטים קבועים, כמו דודים וקולטי שמש, שלא ניתן ליישם עליהם יריעות ביטומניות למשל ולכן, בחירה נכונה של חומר איטום מתאים לגג שלכם, משפיעה ישירות על איכות האיטום.

הכנה של הגג לפני איטום

לכל סוג של חומר איטום ולכל סוג של גג, חשוב לבצע הכנה יסודית ומקצועית:

  • ניקיון יסודי של הגג 
  • קילוף שאריות חומרי איטום ישנים
  • ניקוי ותיקון מרזבים
  • הגבהה לקולטי שמש
  • פיצוץ בועות אוויר באיטום הישן
  • מריחת פריימר ועוד.

לסיכום, הכנה לקראת איטום גגות בהרצליה היא חשובה אף יותר מביצוע עבודת האיטום עצמה. אבל כדי להבטיח שתקבלו הכנה נכונה של הגג, בחירה נכונה של חומר איטום וביצוע מקצועי, אתם רק צריכים לבחור את הקבלן המתאים לאיטום הגג שלכם.

קבלן איטום מנוסה, עם קהל לקוחות גדול ונאמן, שאפשר לסמוך עליו.

לקבלת עבודה מקצועית, אמינה ואיכותית לטווח ארוך, צרו איתנו קשר!

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

תיקון מרזבים

תיקון מרזב בבית משותף

מרזבים הם פתחים על גג הבניין, המתחברים לצינורות ניקוז. הם נחשבים אלמנטים חיוניים להגנה על הבניין מפני חדירת מי גשמים, שכן הם אחראים על ניקוז

איטום נזילות במרתפים

איטום נזילות במרתפים

מרתפים בבתים פרטיים, בניינים, קניונים ועוד מועדים לפורענות ודורשים איטום נזילות במרתפים. מכיוון שמדובר במקום הכי נמוך של המבנה, מן הסתם הוא חשוף לסכנת חלחול

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

תיקון מרזבים

תיקון מרזב בבית משותף

מרזבים הם פתחים על גג הבניין, המתחברים לצינורות ניקוז. הם נחשבים אלמנטים חיוניים להגנה על הבניין מפני חדירת מי גשמים, שכן הם אחראים על ניקוז

קרא עוד »
Call Now Button