איטום גגות – למה אסור להזניח ולזלזל בחשיבות של איטום גגות

איטום גגות – למה אסור להזניח ולזלזל בחשיבות של איטום גגות

איטום גגות - למה אסור להזניח ולזלזל בחשיבות של איטום גגות

אחת השאלות אשר חוזרות על עצמן שוב ושוב, פעם אחר פעם, חורף אחר חורף היא מדוע חשוב כל כך לאטום את הגג? אז למרות שישראל היא לא המדינה הכי גשומה בעולם, עדיין יש חשיבות מאוד גדולה לנושא איטום הגג. אמנם המדינה שלנו לא גשומה, אבל בימים שכן יש גשם אז בדרך כלל מדובר בגשמים שהם מאוד חזקים וקצרים.

תהליך שחיקה מתמשך

במקביל, הימים החמים אשר מאופיינים בשמש חזקה מייבשים את חומרי האיטום על הגג. כאשר מגיעים הגשמים החזקים הם עוד יותר מחלישים את יריעות האיטום ואז המים חודרים דרך נקודות ספציפיות ולאט לאט משתלטות על חלקים נרחבים יותר בגג. ככה מתחיל לו סוג של מעגל של שחיקה. גשם, חום, גשם, חום וזה מצריך מאתנו להיות עירניים משום שמים הם אולי משאב החיים החשוב ביותר, אבל כשדובר בבית שלנו, אנחנו רוצים אותם רחוקים.

זה בעצם בדיוק מה שגורם לשחיקה מוגברת של שכבת האיטום בגג. לכן, ההמלצה שלנו היא לבצע  בדיקת איטום אחת לכמה שנים וכל 10 שנים לרוב מומלץ לבצע איטום מחדש של הגג.

איטום הגג לא רק מגן עלינו מפני מים, אלא גם מבודד

לתהליך איטום הגג יש חשיבות רבה לא רק בהיבט של מניעת כניסה של מים, אלא גם משום שהוא מספק שכבת בידוד ומגן על כל הבית. למעשה, כאשר האיטום נעשה בצורה מקצועית אנחנו נהנים מטמפרטורה נינוחה לאורך רוב ימות השנה, משתמשים פחות בקירור וחימום, כך גם חוסכים באנרגיה.

איך בוחרים קבלן איטום גגות?

לפני שאתם בוחרים חברת זיפות גגות, מומלץ לבדוק שהקבלן הינו קבלן מוסמך בתחום האיטום וכי יש לו את כל האישורים וההיתרים בכדי לבצע את תהליך האיטום. בנוסף, תמיד כדאי לבדוק את רמת המקצועיות, השם והמוניטין של החברה, לוודא שהקבלן עובד עם חומרי איטום איכותיים המאושרים לשימוש באמצעות תו תקן.

מתי מומלץ לבצע איטום של הגג?

ובכן, ההמלצה שלנו היא לאטום את הגג לקראת סוף הקיץ כדי למנוע מצב שחומרי האיטום נרטבים. ככה בעצם אנחנו יכולים להיות שקטים, למנוע מצב שמים ייכנסו הביתה ויגרמו לנזק ולהיות מוכנים לחורף.

צריכים לבדוק את הגג שלכם? מעוניינים לשמוע עוד מידע על תהליך איטום מקצועי? חברת א.א. אדיב בע“מ נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל עם למעלה מ- 50 שנות ניסיון בתחום. החברה מוגדרת כקבלן איטום רשום כאשר כל העבודות מתבצעות על ידי צוות מקצועי ומיומן.

אנו שמים דגש רב על שימוש בחומרי האיטום המובילים בעולם, עושים שימוש בציוד מתקדם מבחינה טכנולוגית כאשר תהליך האיטום מתבצע בפיקוח של מהנדס. אנו מעניקים 10 שנות אחריות על איטום גגות ונשמח לצרף אתכם לקהל הלקוחות שלנו. פרט לאיטום גגות אנו מציעים עוד קשת רחבה של שירותים בתחום האיטום לרבות איטום קירות חיצוניים, תיקון גגות רעפים, עבודות פחחות בניין והתקנת מרזבים, פתרונות לבעיות רטיבות ואיטום מקלטים. השאירו את הפרטים שלכם או צלצלו 03-7324542 ונשמח להעניק לכם שירות.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

אחת הפעולות החשובות ביותר אותן כדאי לעשות כאשר אנו עוברים לבית חדש היא בדיקה של איטום הגג. גג אשר האיטום שלו אינו נעשה באופן איכותי

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס: