איטום גגות אצל חברה מתמחה

שירותי איטום גגות אצל חברה מתמחה

איטום גגות אצל חברה מתמחה

איטום גגות הוא נושא אקוטי בכל מבנה ולכן קיימת חשיבות רבה לבחירת חברה המתמחה בתחום זה כמו החברה שלנו, אשר ביצעה לאורך השנים הרבה מאד פרויקטים של איטום גגות בבניינים רבים. 

איטום גגות 

כדי לשמור על המבנה ועל בריאותם של הדיירים, יש לבצע איטום גג בהתאם לצורך. קיימות כמה שיטות שהן איכותיות ואפקטיביות. הנציגים המקצועיים שלנו בוחנים את מצבו של הגג ובהתאם לכך הם מייעצים לוועד הבית או לחברת הניהול, מהו האיטום המומלץ עבור הבניין.

היערכות על הגג לקראת פעולות האיטום 

המטרה שלנו היא לבצע איטום בטיב מעולה שיחזיק מעמד לאורך זמן. לכן נדרשת עבודת הכנה יסודית כדי שתהיה השפעה של חומר האיטום לאחר מכן.

על הגג מצטברים חול, אבק, לכלוך, ענפים, עלים ועוד. העובדים שלנו מנקים את כל המשטח ואת המרזבים באופן יסודי ביותר כך שאין בהם פסולת כלל. לאחר מכן הם שוטפים את כל שטחו של הגג כך שהוא יהיה נקי לחלוטין. 

בחירת שיטת האיטום אשר מתאימה לכל גג ספציפי 

רק לאחר שהשטח יבש, אפשר לבצע את פעולת האיטום בשיטה שנבחרה לכך. אם מדובר בבניין חדש יחסית אשר כל הגג שלו פנוי, הדרך האופטימלית לאיטומו היא באמצעות יריעות ביטומניות.

אך אם יש על הגג ציוד כמו מדחסים של מזגנים אשר משויכים לדירים, קולטי שמש ועוד, אי אפשר לפרוש כראוי את היריעות ולכן השיטה המומלצת היא זיפות של הגג בזפת חמה. לשם כך – מומלץ לפנות אל חברת זיפות גגות מנוסה ומקצועית.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות 

הרכב חומר גלם זה ידוע כאיכותי ביותר כיוון שהוא מיוצר מכמה חומרים אפקטיביים אשר יוצרים בידוד מושלם. הצוות המיומן שלנו חותך את היריעות בגודל הרצוי על פי מידות הרוחב של הגג ומניח אותן זו ליד זו.

לאחר שכל הגג מכוסה ביריעות הללו, הם מתחילים לבצע ריתוך.

שיטת העבודה היא לאחוז בשוליים של כל אחת מהיריעות ולרתך את השול הימני של כל יריעה לשול השמאלי של היריעה אשר ממוקמת לידה, בדרך זו מרתכים את כל היריעות שמוקמו על כל שטח הגג.

העובדים המנוסים שלנו מרתכים את היריעות באופן מאד מוקפד כדי שלא יוצר מצב שהחיבור ייפתח ויוביל לכך שמי גשמים לא יעצרו בגג אלא יחלחלו פנימה ויגיעו לדירות בקומות העליונות.

בתום מלאכת החיבורים מורחים על כל המרחב סיד או חומר הלבנה כדי שהשמש לא תגרום נזק ליריעות הביטומניות.

איטום באמצעות זפת חמה 

כדי לזפת את הגג כראוי מבצעים בשלב הראשון עבודת ניקיון זהה ולאחר מכן מורחים את הנוזל הצמיגי החם על פני כל השטח, כולל במקומות הסמוכים לקולטי השמש והציוד הנוסף אשר קים על הגג.

לאחר שהזפת מתייבשת, מורחים מעליה שכבת סיד כדי להגן על הזפת מהשמש החמה וגם כדי ליצור טמפרטורה נעימה לדיירים. 

על עבודות אלו אנו מעניקים תקופת אחריות כמקובל במשק ומעניקים ייעוץ מקצועי לוועד הבית או לחברת הניהול בכל עת ועל פי הצורך.

המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם ולתאם עמכם את המועד הנוח לכם ביותר לביצוע עבודת איטום הגג באופן יסודי התואם את הצרכים של הגג שלכם.

 

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המילון המלא לאיטום גגות

המילון המלא לאיטום גגות

המילון המלא לאיטום גגות איטום גגות הוא פעולה שחשוב מאוד לבצע, שכן למרות שמדינתנו הינה מדינה חמה – אפילו חמה מאוד, עדיין יכולים ימות הגשמים

השאירו לנו הודעה