הקשר בין סיוד גגות וחיסכון באנרגיה

מה הקשר בין סיוד גגות וחיסכון באנרגיה?

מה הקשר בין סיוד גגות וחיסכון באנרגיה?

לאחר שמבצעים איטום של גג באמצעות זיפות או יריעות ביטומניות, מורחים על פני כל השטח שכבה של סיד.

לסיד יש כמה מטרות, האחת היא לשמור על האפקטיביות של האיטום שבוצע, למנוע חדירה של קרני שמש חמה ולשמור על טמפרטורה קרירה בדירות, במיוחד אלו הממוקמות מתחת לגג.

ללא מריחת סיד, קיימת סבירות ששכבת הזפת הייתה נסדקת במקומות רבים על פני שטחו של הגג וכך ההשפעה שלו הייתה מתפוגגת אחרי פרק זמן קצר ולא אחרי חמש שנים.

הקשר בין סיוד גגות וחיסכון באנרגיה

כאשר העובדים שלנו מורחים סיד על הגג, פעולה זו מקררת את השטח ומפחיתה באופן משמעותי את רמת הטמפרטורה על הגג. דבר זה יוצר השלכות ישירות על הדירות העליונות.

בימי הקיץ החמים, שורר חום כבד בדירות ולכן רבים מהדיירים מפעילים מזגן לאורך שעות רבות הן ביום והן בלילה. אבל בדירות העליונות דרגת הטמפרטורה ההתחלתית היא פחותה ולכן הצורך בהפעלת המזגן אינו קיים, או שמסתפקים בהפעלת מאוורר.

בימים של חמסין או חום משמעותי גם הם מפעילים מזגנים אך הצורך שלהם הוא למספר מופחת של שעות ובטח ובטח שאין צורך בפעולה של המזגן בלילה.

לאור הפעילות המינורית של המזגנים, המשפחות צורכות פחות אנרגיה ולכן יוצרות חיסכון אנרגטי משמעותי בצריכת חשמל. התוצאה הישירה של מהלך זה, היא חשבונות חשמל חודשיים נמוכים יותר והקלה מהותית בסך ההוצאות המשפחתיות, במיוחד בעונה החמה.

לאור כל זאת, הצוותים המקצועיים שלנו מבצעים את פעולות האיטום ולאחר שהשטח יבש לחלוטין, אנו מורחים שכבת סיד לרווחתם של הדיירים.

חיסכון באנרגיה

החשיבות בחיסכון באנרגיה היא משמעותית אצל כל משפחה. כאשר מבצעים את הסיוד בהרבה מאד גגות בכל רחבי המדינה, יוצרים חיסכון משמעותי בצריכה הכללית הציבורית של אנרגית החשמל ומקלים על כולם בימים אשר בהם קשה לכולם לעמוד בהוצאות הכלכליות הכבדות.

איטום גגות

כאשר האיטום בגג אינו אפקטיבי חשוב מאד לא להמתין אלא להזמין אותנו לביצוע מחודש של איטום הגג. אנו מתמחים בריתוך השוליים של יריעות ביטומניות זו לזו כדי ליצור מרחב גדול של כל הגג אשר אין בין היריעות כל מרווח. בדרך זו נוצר איטום אולטימטיבי, אשר ברוב המקרים אינו נפתח לאור חוזקה העצום של יריעה זו.

כמו כן אנו מורחים בגגות אחרים זפת חמה אשר מצליחה לאטום באופן מצוין את כל שטחו של הגג עוצרת כהלכה את מי הגשמים ואינה מאפשרת להם לחלחל פנימה.

לאחר איטום בשתי השיטות הללו, מורחים סיד כדי להקל על הדיירים.

אם הגיע הזמן לבצע איטום גם בבניין המגורים או המשרדים שלכם, נשמח לבחון את מצבו של הגג ולבצע עבודה מקצועית אשר כוללת איטום וגם מריחת שכבה עליונה של סיד.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

אחת הפעולות החשובות ביותר אותן כדאי לעשות כאשר אנו עוברים לבית חדש היא בדיקה של איטום הגג. גג אשר האיטום שלו אינו נעשה באופן איכותי

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס: