תיקון גגות – איך מתחילים?

אז כמה צרות כבר יכול לעשות לכם הגג שלכם? למרות שהוא חיצוני לבית, הוא משפיע על השלווה והנוחות שלכם בתוך הבית. בכל שנה אנו נקראים ע"י לקוחות מוטרדים לבצע להם תיקון גגות. לרוב, הביקוש לתיקונים בגגות יהיה בחורף – עם הגשמים שחושפים את "החולשות" של הגגות.  

אז איך מתחילים את התיקון בגגות? אנו שמחים לשתף אתכם בתהליך העבודה הצפוי, זאת מתוך האמונה כי הדבר האחרון שאתם צריכים בשלב זה הוא חוסר ודאות. אנחנו ב"א.א. אדיב" מאמינים בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא עם קהל הלקוחות שלנו. לייעוץ מקצועי, תוכלו לפנות אלינו כבר עכשיו – 03-7324542

טיפ הזהב שלנו: אל תתעלמו מבעיות בגג!

בכדי שנוכל לבצע תיקון גגות, אנחנו צריכים אתכם: מבלי שאתם תיזמו אלינו פניה אקטיבית, לא תהיה לנו כל אפשרות לאבחן את הבעיה ולתקן אותה. הנוסחה פשוטה: בעיות על הגג לא נעלמות אף פעם אם לא מתקנים אותן. לכן, אנו ממליצים שלא להעלים עין, לא להניח בחוסר אחריות כי "יהיה בסדר" וגם לא לנסות לתקן את הגג לבד. חשוב לדעת: בעיות על הגג לרוב לא נשארות על הגג, אלא פולשות אל תוך פנים המבנה. טיפול מידי יכול לחסוך נזקים והוצאות כספיות מיותרות.   

אבחון ראשוני בטלפון: מדוע נדרש תיקון גגות?

מיד עם פנייתכם, ננסה לאבחן את התקלה. חשוב לנו להדגיש כי האבחון הטלפוני לא מחליף את האבחון על הגג, אלא שהוא נועד לשקף בפנינו את מידת דחיפות התיקון. בשלב זה נשאל אתכם מספר שאלות:

  • תיאור כללי של הבעיה בגג (לדוגמא: הגג דולף)
  • האם ישנם רעפים שבורים על הגג
  • באיזו שיטה אטום הגג שלכם
  • מתי ביצעתם בפעם האחרונה איטום
  • האם גם בחורף שעבר היו בעיות דומות בגג וכן הלאה…

תיקון גגות

אנשי איטום על הגג: אבחון לפני תיקון

אנו מאמינים כי לפני כל תיקון יש לבצע אבחון, גם אם אנו משוכנעים כי אנו יודעים מהי הבעיה. אנו נעלה אל הגג ונתרשם ממנו. הצורך בשירות של תיקון גגות נובע מהמון סיבות, בין היתר:

  • איטום שבוצע על בסיס חומרים לא מתאימים / חומרים באיכות ירודה
  • ביצוע כושל ולא יסודי. לדוגמא: חלקים שלמים בגג כלל לא אטומים
  • איטום שבוצע בזפת אך מעולם לא סויד וכן הלאה…

 

אנו נרד מהגג בחזרה אליכם, נציג בפניכם את המסקנות שלנו ועם אישורכם – נתחיל בתיקון. 

איך מתקנים את הגג?

לכל בעיה שנאבחן נשדך את התיקון הנכון והמתאים. לדוגמא: חידוש איטום באופן מידי. במקרה זה הגג אמנם אטום, אך נדרש יישום מחדש של חומרי האיטום (בין היתר, בעקבות זפת סדוקה, איטום שבוצע בצורה לא יסודית וכן הלאה). אנו נמליץ על חידוש שיטת האיטום הנוכחית, או בחירה בחומר איטום אחר – יעיל ועמיד יותר.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button