איטום גגות – המדריך למתלבטים שעדיין לא אטמו…

זה לא שאתם לא מכירים בחשיבות איטום הגג, אלא שאתם מוצאים עצמכם מתלבטים כבר יותר מדי: באיזו שיטה לאטום את הגג, האם להתפתות לאיטום במחיר זול והאם כדאי לסייד את הגג? אתם מתלבטים ושואלים – אנחנו עונים! 

"אני מתלבט אם לאטום כטיפול מונע, או לאטום רק כשתופיע נזילה"

ככלל, טיפולי מנע תמיד עדיפים יותר, גם כשמדובר על איטום גגות. חשבו על זה: אם יש באפשרותכם לאטום את הגג וכך למנוע כל סיכוי לחדירה של מים מהגג, למה שתסתכנו? ורק לשם חידוד חשיבותו ויעילותו של טיפול המנע, ניתן דוגמא מעולם תוכן אחר לגמרי: השפעת בחורף. החיסון המוצע לכם הוא טיפול המנע, שמבטיח כי לא תחלו ותחושו ברע. ללא חיסון, הסבירות כי תחלו בשפעת בחורף, גבוהה. אז האם יש בכלל מקום להתלבטות? רק אתם תחליטו.  

"סיוד גגות – המלצה מקצועית או היסטריה לא מוצדקת?"

כל המלצה הניתנת לכם מאיתנו, ניתנת כהמלצה מקצועית. אנחנו לא בוחרים בשבילכם, אלא ממליצים מניסיוננו המקצועי הנפרס על פני 50 שנים! סיוד הגגות מומלץ לכם כל עוד הגג שלכם אטום בזפת. הסיוד לא מתבצע בכדי לשפר את נראות הגג, אלא בכדי למנוע מצב שהזפת תיסדק בשרב בקיץ. ללא סיוד, שכבת האיטום תיסדק ותאפשר חדירה של מים – מהגג אל תוך המבנה. 

"הבנתי שאפשר לאטום את הגג לבד, ואני בכל זאת מתלבט…"

איטום גגות יש לבצע עם אנשי איטום מנוסים. נקודה. טכנית, ניתן לרכוש חומר איטום, לבצע הכנה לגג ולאטום אותו. עם זאת, לא באמת ניתן להשוות עבודה חובבנית שמתבצעת לראשונה, לאיכות, לדיוק וליסודיות המאפיינים את עבודת האיטום של אנשי איטום מנוסים. זכרו כי בעוד גג אטום מבטיח לכם חורף יבש, גג שבוצע בו איטום כושל עלול לעלות לכם ביוקר ובחורף רטוב…

"הציעו לי איטום גגות במחיר זול ב-50% מכל ההצעות האחרות. אני מתלבט אם ללכת על זה"

אנחנו בעד מחירים הוגנים כלפי הלקוח. מחירים זולים עד מחשידים לעומת זאת, הם כבר סיפור אחר. הבעיה מתחילה כשהמחיר שמתווך כמחווה שירותית, בא על חשבון ניסיון איש האיטום (במידה והוא אכן איש איטום), איכות החומרים ויסודיות העבודה. זכרו כי בתמורה למחיר זול, ככל הנראה לא תקבלו גג אטום, אלא תסכול ואכזבה.

איטום גגות – המדריך למתלבטים שעדיין לא אטמו...

"הציעו לי איטום גגות ללא אחריות. כדאי?"

הצעה שכזו מגלמת בתוכה 2 בעיות עיקריות: האחת כמובן היא העובדה כי אינכם מקבלים אחריות על עבודה שמקובל להעניק בה אחריות. המשמעות היא שבמידה ובוצעה עבודה לא מקצועית שדורשת חידוש או תיקונים, יהיה עליכם להוציא מכיסכם לא מעט כסף בעבור העבודה. הבעיה השנייה היא שאיש איטום שלא מציע תעודת אחריות, מודע כנראה לאיכות הירודה של עבודתו ולכן גם לא מתחייב עליה. אנחנו מעניקים אחריות על איטום גגות לתקופה של 5-10 שנים. 

בחורף או בקיץ – אנחנו מגיעים לאטום לכם את הגג! לפרטים נוספים אודות איטום גגות עם "א.א. אדיב", התקשרו – 03-7324542

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button