איטום גגות – למה חשוב לעשות את זה עוד בקיץ?

איטום גגות – למה חשוב לעשות את זה עוד בקיץ?

איטום גגות - למה חשוב לעשות את זה עוד בקיץ?

במהלך הקיץ נוהג עם ישראל לנסוע לחופשות, לרשום את הילדים לקייטנות, ללכת לים ולבריכה ולבצע עוד שלל פעילויות שמתאימות לקיץ. פעולה נוספת אותה כדאי מאוד לבצע במהלך הקיץ היא איטום הגג. אז נכון שלא ניתן להשוות בין עבודת איטום ובין הליכה לים או לבריכה – שהן פעולות מהנות, אך איטום איכותי שיתבצע במהלך הקיץ יוכל לשמור על איכות החיים של בני הבית במהלך החורף. במילים אחרות ובדומה למשפט: "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת", ניתן לומר שמי שטרח במהלך הקיץ ודאג לאיטום הגג – יהיה רגוע במהלך החורף.

למה לאטום את הגג דווקא במהלך הקיץ?

גילוי נזילות במהלך החורף עשוי להיות מתסכל מאוד. נזילות שמתגלות במהלך הימים הגשומים פוגעות באיכות החיים של בני הבית ועשויות לגרום לנזקים בריאותיים, לפגוע ברכוש ולגרום לפגיעה במבנה. במידה שעבודות האיטום לא מתבצעות במהירות, הנזקים רק יגדלו ויהיה קשה ויקר יותר להשיב את המבנה למצב תקין.

כפי שצוין – כאשר מדובר על איטום גגות, העונה הטובה ביותר לביצוע הפעולה היא במהלך הקיץ. הסיבה לכך שכדאי לאטום את הגג בעונה החמה היא משום שבתקופה זו חומרי האיטום יאחזו בצורה הטובה ביותר ויתקשחו במהירות רבה. במידה שעבודת האיטום תתבצע במהלך החורף, הגשמים ירטיבו את הגג ובני הבית יאלצו להמתין עד שהוא יתייבש לגמרי כדי שיהיה ניתן לבצע את האיטום.

כמו כן, עבודת איטום שתתבצע במהלך הקיץ תפחית את הטמפרטורה במספר מעלות ותאפשר לבני הבית ליהנות מקיץ מעט יותר קריר. משום שהטמפרטורה בבית תהיה קרירה יותר, יוכלו בני הבית להפחית מהשימוש במזגנים ולחסוך כספים שיכולים להצטבר לסכומים גבוהים.

סיבה משמעותית נוספת שגורמת לכך שעדיף לבצע את עבודת האיטום במהלך בקיץ היא שהביקוש אחר בעלי מקצוע נמוך יותר בקיץ מאשר במהלך החורף, תקופה בה רוב בעלי הבתים מגלים שביתם אינו אטום לגמרי. כתוצאה מהירידה בביקוש אחר בעלי מקצוע בתקופה זו, יהיה מחיר העבודה נמוך יותר בהשוואה למחיר העבודה במהלך החורף.

איך ניתן לדעת שצריך איטום?

ניתן לדעת האם יש צורך באיטום במקרה שנמצאים בעונת הקיץ ושמים לב לכך שהטמפרטורות בבית גבוהות מהרגיל, במקרה זה ייתכן שיש צורך בביצוע איטום. במקרה שנמצאים בעונת החורף ומגלים דליפות ונזילות באזורים שונים בבית, יהיה צורך בביצוע איטום. יש לציין שיחד עם הרטיבות יכול להופיע גם עם עובש שפוגע בבריאות של בני הבית. כדי לדעת בוודאות האם יש בעיה באיטום רצוי להזמין בעל מקצוע לצורך ביצוע בדיקה יסודית.

עכשיו זה הזמן לאטום – אוטמים את הגג בקיץ ורגועים במהלך החורף

עבודות איטום הינן עבודות מורכבות שחייבות להתבצע על ידי חברה מקצועית. חברה מקצועית תחזיק בתעודת קבלן איטום מורשה, תהיה בעלת ניסיון של שנים רבות ותעסיק צוות עובדים מיומן. כמו כן, תקפיד החברה להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר ובמכשור מתקדם, תעבוד בהתאם לתקנים ותעניק ללקוחותיה אחריות של מספר שנים. חברה מקצועית, ותיקה ואמינה תוכל לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ולאפשר לבני הבית להיות רגועים כאשר יגיעו הימים הקרים והגשומים.

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

אחת הפעולות החשובות ביותר אותן כדאי לעשות כאשר אנו עוברים לבית חדש היא בדיקה של איטום הגג. גג אשר האיטום שלו אינו נעשה באופן איכותי

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס: