מומלץ לבצע סיוד גג כבר בחודשים שלפני עונת הקיץ (חודשי האביב). זאת על מנת לשמור על טיב זיפות גגות, ולמנוע נזקים עתידיים וכן למנוע התחממות של הגג מעל הדירות העליונות בחודשי הקיץ. הלבנת גג חוסכת בהוצאות אנרגיה ובעלויות החשמל של מזגנים, ומשאירה את המבנה מבודד היטב בכל עונות השנה.

סיוד גגות

פתרונות איכותיים לסיוד גג

רוצים לסייד את הגג?

בשנים האחרונות השוק מציע חומרי הלבנה מתקדמים ועמידים לסיוד הגג, לאו דווקא סיד, עימם ניתן לסייד את הגג המזופת או גג שנאטם עם יריעות ביטומניות. חומרי ההלבנה הם צבעים אקריליים בעלי כושר עמידות גבוה מפני מי הגשמים. שלא כמו הסיד, שהוא בעל כושר מידות נמוך יותר בפני הגשמים, ומחייב חידוש של הסיד כמעט כל קיץ.

מדוע כ"כ חשוב להגן על הגג?

  • כאשר יוצקים שכבות של זפת לגג, חובה להגן על האיטום מפני קרני השמש אשר מחממות את הזפת. הזפת יכולה "להינמס" ולהיות נוזלית יותר, לגלוש לכיוון המרזב וליצור חסימה חלקית של המים. אפשר לראות בגגות מזופתים בהם לא בוצע סיד, שלוליות מצטברות ליד המרזבים.
  • סיוד גגות משפיע מאד על הטמפרטורה של הבית לכדי הבדל של עשר מעלות!
  • גג מסויד מאפשר להלך עליו בשעות חמות, גג לא מסויד לא מאפשר להתקרב אליו!

סיוד גגות עם יריעות ביטומניות

ראשית, וחשוב מכל, אין לבצע הלבנה באמצעות סיד על יריעות ביטומניות, כיוון הסיד גורם להתייבשות של היריעה ומוריד מיכולת הגמישות שלה. שנית, סיוד על יריעות ביטומניות בעיקר מבודד את החום ולא מגן על הבית. גגות בעלי יריעות ביטומניות יסבלו גם הם מחום רב במידה ולא ילבינו אותם, ולכן אנו ממליצים בחום.

יש מספר שיטות וחומרים שונים לסיוד גגות, כאשר אופן הביצוע דומה בכולם:

  • ניקיון יסודי של הגג ופתחי המרזבים לפני תחילת העבודה.
  • הכנת תערובת הסיד בתוספת דבק אקרילי מיוחד לגגות ובתוספת אמולסיה ביטומנית.
  • שדרוג איכות הסיד עם חומרים איכותיים שונים, המייעלים את איכותו ואת יכולתו להחזיר ולשקף את קרני השמש. בנוסף, כמובן, הסיוד שומר על הזפת שתחתיו.
  • בגג המכוסה ביריעות ביטומניות, מומלץ לבצע הלבנה באמצעות חומרים מלבינים אקריליים (או לחילופין באמצעות סיד המיוצב בתוספת חומרים איכותיים).

עם איש מקצוב בלבד!

כבר בנתונים שפרשנו פה בפניכם, הבנתם כי מדובר בעבודה למקצוענים בלבד. חשוב מאד כי תבחרו איש מקצוע אחראי, מוסמך, מקצועי ומיומן, אשר יוכל להמליץ לכם על הדרך הטובה לסייד את הגג שלכם, על מנת להגן עליו ולבודד אותו כמה שיותר מהחום. בהצלחה!

באיזו תדירות צריך לבצע לסיוד גג?

חובה לסייד את הגג בתחילת חודשי הקיץ, מדי שנה בשנה!

הזמינו סיוד עוד היום 03-7324542

Save