איזו שיטת איטום כוללת גם סיוד גגות?

בחרתם בזפת כחומר האיטום לגג שלכם? ברוכים הנמצאים, המידע הבא רלוונטי גם לכם! אם אתם יודעים וגם אם לא, עבודת איטום בזפת מתחלקת ל-2 חלקים עיקריים: יישום הזפת על כל הגג + סיוד גגות – הפיכת הזפת משחורה, ללבנה. מבלי שתדאגו לסיוד הזפת, הטמפרטורות הגבוהות שבקיץ יסדקו ויפוצצו אותה, ולכם יגרמו לכאב ראש והתעסקות מתישה.

לפניכם, כל מה שאתם צריכים לדעת על סיוד הגגות:

  • מהו סיוד גגות ובמה הוא שונה משיטות אחרות?
  • מהי בדיקה שנתית ומהי חשיבותה?
  • התדירות המומלצת לסיוד הגג

"יש הבדל בין סיוד גגות להלבנת גגות?"

זו כנראה השאלה הנפוצה ביותר ששואלים אותנו בהקשר הזה, והנה התשובה: תכלית הפעולה של שתי השיטות זהה והיא להפוך את הגג משחור – ללבן (כלומר, לצבוע את הזפת). ההבדל נעוץ בטכניקה ובחומרים שבהם משתמשים:

  • סיוד גגות מבוסס על סיד 
  • הלבנת גגות נשענת על צבע אקרילי

האם שיטה אחת עדיפה על שניה? התשובה היא שלא, זאת משום שגם אם תבחרו בהלבנה וגם אם תחליטו ללכת על סיוד גגות, עדיין תידרשו לצבוע את הזפת בצבע לבן פעם אחת בשנה.

איזו שיטת איטום כוללת גם סיוד גגות?

בדיקה תקופתית לגג – פעם אחת בשנה

במידה והגג שלכם אטום בזפת, אנחנו ממליצים בחום לבצע בדיקה תקופתית פעם אחת לשנה. בבדיקה, אנחנו נתרשם מנראות הגג: האם הזפת סדוקה/שבורה, האם יש צורך לחדש את האיטום והאם הגיע הזמן לסייד או להלבין את הגג. שימו לב: במידה ואתם מעוניינים לבצע בדיקה נקודתית למצב ההלבנה, יש לבצע אותה לפני הקיץ. תמיד. כך, במידה ואכן יש צורך בחידוש מידי, יהיה ניתן ליישם אותו לפני גלי החום והטמפרטורות הגבוהות.

"הבנתי שאפשר לסייד את הגג גם פעם בשנתיים. זה נכון?"

ההמלצה החמה והרשמית שלנו היא לסייד את הגג פעם בשנה, ולא לנסות את השמש ואת מה שהיא עלולה לעשות לזפת. טכנית, כל עוד הסיוד מתבצע בסטנדרט גבוה ויסודי, ניתן לסייד גם פעם בשנתיים. הבעיה היא שמדובר על הימור מסוים שאתם יכולים להרוויח איתו, אך גם להפסיד בגדול. החשש הוא כמובן שמאחר ולא חודשה עבודת הסיוד/הלבנה, הזפת תיסדק. מה שיקרה לבסוף הוא שתצטרכו גם לחדש את הזפת מאחר ושכבת האיטום נסדקה, וגם להשקיע בסיוד או הלבנה. 

"אני יודע לעבוד עם סיד. חמש דקות על הגג וסיימתי את העבודה!"

יש לכם גישה לגג, סיד במחסן וכלי עבודה? זה עדיין לא אומר שאתם יכולים לבצע סיוד גגות בעצמכם ללא עזרה מקצועית של חברה לסיוד גגות. עבודה על הגג מסוכנת! השאירו את העבודה על הגג שלכם, לנו: 

  • זמינות גבוהה לקריאות שלכם
  • סיוד בסטנדרט היסודי והמקצועי ביותר
  • במקרים הנדרשים, יישום של יותר משכבה אחת של סיד
  • במעמד זה ניתן לבדוק את הזפת ועמידותה

לפרטים נוספים אודות סיוד גגות ותיאום ביקור של אנשי המקצוע שלנו, התקשרו – 03-7324542

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

אחת הפעולות החשובות ביותר אותן כדאי לעשות כאשר אנו עוברים לבית חדש היא בדיקה של איטום הגג. גג אשר האיטום שלו אינו נעשה באופן איכותי

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס: