איטום גגות בבת ים – בית יבש ואטום כל השנה

בת ים השוכנת לחוף הים התיכון היא עיר ותיקה ואהובה, שתושביה אוהבים לחיות בה ויש בה גם בניינים בני עשרות שנים. 

עם זאת, בת ים היא גם עיר גשומה יחסית בחורף, מלאה בלחות בקיץ וכמו שאר ערי המרכז – היא עיר צפופה שבה כדאי לשמור על תחזוקת הבניין כדי לשמור על מבנה תקין ועמיד לטווח ארוך. 

אז איך איטום גגות בבת ים עוזר לשמור על הבית?

איטום גגות בבת ים - בית יבש ואטום כל השנה

שמירה על המבנה בעזרת איטום גגות בבת ים

איטום הגג בבת ים מיועד להגן על המבנה בעיקר מפני נזקי הגשם בחורף:

בניין שהגג שלו אינו אטום סובל מחדירה של מים דרך התקרה. 

מים אלה פוגעים בתשתיות כמו חשמל ותקשורת ומשבשים את הפעולה התקינה שלהם (שלא לדבר על הסכנה של רטיבות במערכת החשמל), אך בטווח הארוך הם גם פוגעים בעמידות של הבטון ואף עלולים לגרום לקורוזיה בחלקי מתכת בבניין.

רטיבות שנכנסת מהגג יכולה לבוא לידי ביטוי בהתקלפות של הצבע והטיח, התנפחות של הבטון ואף סדקים בבטון – אם מדובר על הזנחה ממושכת.

כתמי עובש ופטריות נוצרים בגלל החשיפה הממושכת למים ולחות וכך תושבי הבניין מאבדים לאט לאט את איכות החיים שלהם לאורך כל החורף וגם בעונות המעבר.

את כל זה אפשר למנוע בעזרת איטום גגות מקצועי אצלכם בבניין או בבית.

איך מבצעים איטום לגג?

קיימות שיטות שונות לאיטום הגג, שצריך לבחור ביניהן לפי פרמטרים שונים, כמו גיל הבניין לדוגמה.

יש בבת ים בניינים ישנים מאוד שעל הגג שלהם יש כמה שכבות של זפת. 

במקרים כאלה צריך להסיר את השכבות הישנות של הזפת ולבצע עבודת הכנה יסודית לפני שאפשר יהיה להחליף את חומר האיטום לחומר אקרילי או יריעות ביטומניות.

יש בניינים שהגג שלהם נאטם בעבר עם חומרים אקריליים, עליהם לא ניתן ליישם חומר ביטומני כמו זפת או יריעות, אלא לאחר הסרה של חומרים האיטום הישנים – פעולה מורכבת שדורשת זמן ומאמץ.

במקרה של גג רעפים האיטום עשוי להתבצע על ידי הנחת יריעות ביטומניות מתחת לרעפים, או פשוט על ידי תיקון חורים ברעפים עצמם.

בגגות אחרים נדרשת עבודת תיקון מקומית של האיטום, כאשר בבניינים חדשים בדרך כלל מקובל להניח יריעות ביטומניות על גבי הבטון וכך הלאה.

לכל בניין יש את האיטום שמתאים לו יותר. לכן חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע אמינים לפני שמחליטים איזה איטום לבצע בבת ים על גג הבניין כדי שתוכלו ליהנות ממערכת איטום עמידה ואמינה לכל אורך החורף ואף למספר שנים לא מבוטל.

חברת אדיב איטום מציעה את מיטב בעלי המקצוע בתחום האיטום, עם מגוון שירותים מקצועיים ברמה גבוהה. מחפשים איטום גגות בבת ים שיעניק לכם שקט נפשי לטווח ארוך? דברו איתנו!

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button