מחיר איטום גג 

רוב האנשים נזכרים לבצע איטום של הגג, רק לאחר התפתחות של רטיבות, עובש או נזילות, אך החוכמה היא כמובן לדאוג לנושא כבר בקיץ, במטרה להכין את הגג לקראת הגשמים הראשונים. אז מה לגבי מחיר גגות? כל המידע כאן לפניכם.

מחיר איטום גג מושפע ממגוון רחב של גורמים שונים, כולל סוג הגג, אופי שכבת האיטום הקיימת, סוג שכבת האיטום הרצויה וכמובן עונת השנה.

חשוב לדעת כי בעונת הקיץ מחירי האיטום יהיו תמיד זולים ומשתלמים יותר, מאחר והביקוש לאיטום הגגות יורד ומאפשר זמינות גבוהה יותר של קבלני האיטום. 

מחיר איטום גג

מחיר איטום גג – כל מה שחשוב לדעת בנושא

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מחיר איטום גג, הוא סוג הקבלן שתבחרו לעבודה. יש לזכור כי מחיר נמוך בצורה משמעותית מהממוצע בשוק, עלול להעיד על עבודה חובבנית או לחילופין שימוש בחומרי איטום שאינם עומדים בתקנים המתאימים.

חשוב לבחור לעבודה קבלן מורשה, הרשום בפנקס הקבלנים ועומד בכל הסטנדרטים הנדרשים.

עבודה עם שיפוצניק שאינו מתמחה בתחום, עלולה להוביל להוצאות מיותרות בהמשך הדרך, מאחר ולא כולם מבינים את הדקויות השונות של איטום הגג והצורך בהכנות מקיפות לקראת ביצוע המלאכה.

לכן מומלץ מראש לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, שתוכל להבטיח לכם עבודה מקצועית ואחריות מקיפה במידת הצורך.

כמו כן, יש לזכור כי מחיר העבודה תלוי בסוג האיטום שתבחרו לגג שלכם. ניתן היום למצוא סוגי איטום גגות שונים, לכן יש להבין את היתרונות והחסרונות של כל שיטה וכמובן לוודא כי השיטה הנבחרת מתאימה לגג שלכם ולשכבת האיטום הקיימת.

מחיר איטום גגות – מה משפיע על המחיר?

כדאי לדעת כי מחיר האיטום תלוי בשכבת האיטום הקיימת, מאחר ולא כל סוגי החומרים מתאימים זה לזה. למשל, גג מזופת יכול להתאים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות, מאחר ומדובר על סוגי איטום המגיעים מאותה המשפחה.

לעומת זאת, חומרים אקריליים לא ישתלבו היטב עם שכבת איטום של זפת, לכן במקרים מסוג זה, יהיה צורך להסיר את שכבת האיטום הקיימת, דבר שמייקר את העבודה.

כמו כן, חשוב לבחור את שיטת האיטום המתאימה לסוג הגג שלכם, מאחר וגג המכיל מכשולים רבים, כגון דודי שמש, לא יתאים לשיטת איטום ביריעות ביטומניות.

מחיר איטום גג תלוי כמובן בגודל הגג ובתוואי הגג, מאחר ועבודות הכנה מיוחדות, הכוללות יישור הגג ומילוי סדקים ושברים, עלולים להוביל לעלויות נוספות.

מעבר לכך, יש לזכור כי שימוש בחומרים איכותיים מצריך מחיר גבוה יותר, אך גם מאפשר עמידות לאורך זמן.

אנו בחברת א.א. אדיב איטום גגות בע"מ נשמח לספק לכם מחיר איטום גג נוח ומשתלם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של עשרות שנים בתחום ומקפידים על שיטות עבודה מתקדמות, לצד חומרי איטום ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מחזיקים בתעודת קבלן איטום מורשה ומעסיקים אך ורק עובדים מנוסים ומיומנים.

נשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. צרו קשר!

 

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button