על איטום גגות וחשיבותו

מצד אחד, הדבר האחרון שאתם מייחלים לו הוא בצורת. מצד שני, גם אתם חוששים ממי הגשמים ומהאפשרות כי הם יצליחו לחדור לביתכם דרך הגג. לשמחתכם, תוכלו גם אתם ליהנות מעונת החורף וגם מהידיעה כי לא משנה עד כמה גשומה היא תהיה, אתם תישארו יבשים.

אנחנו ב"א.א.אדיב", נשמח לבצע גם אצלכם איטום לגג בסטנדרט הגבוה ביותר! לצד הלקוחות שלנו שמבינים את חשיבותו של איטום הגג ואת משמעותו, ישנם אלו שכל שהם יודעים הוא שצריך לאטום את הגג, אך לא ממש מבינים למה.

על איטום גגות וחשיבותו

בכדי להמחיש את חשיבותו של איטום הגגות, דמיינו לעצמכם יום חורפי טיפוסי: טמפרטורות קרות, רעמים וברקים וכן – גם גשם. לא משנה אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בבניין דירות משותף, הרי שמי הגשמים נוחתים על הגג שלכם. ללא שכבת איטום שתיושם על הגג, מי הגשמים יחלחלו לאט ובהדרגה אל תוך המבנה. 

"למה צריך איטום? המרזבים מפנים את המים מהגג"

נכון מאד. המים שיגיעו אל גג המבנה יפונו ע"י המרזבים המותקנים עליו. למרות זאת, המים עדיין מרטיבים את הגג. ללא איטום מקצועי, יסודי ומתוחזק, החורף שלכם יהיה המון דברים, אך יבש לא.

"אוקיי. השתכנעתי. אאטום את הגג כבר בחורף"

זו אכן אפשרות, אם כי אפשרות פחות טובה. איטום גגות צריך להתבצע עוד לפני החורף, כך שהגג שלכם יהיה "מחוסן" מפני הגשמים. חשוב להדגיש כי גג שאטום כנדרש, עמיד גם בפני הימים הגשומים ביותר. במידה והגג לא יאטם לפני החורף, הרי שישנו סיכוי כי הגשמים יצליחו להרטיב את דירתכם. וכך, לא תהיה לכם ברירה אלא גם לאטום את הגג וגם להשקיע אלפי שקלים בתיקונים.

"ישנה שיטת איטום מומלצת או שכל השיטות עובדות?"

אם נצטרך להמליץ על שיטת איטום גגות אחת, הרי שנמליץ על שיטת איטום ביריעות הביטומניות. השיטה ידועה ביעילות יוצאת דופן, עמידות לשנים ובעיקר – היא לא דורשת תחזוקה. מה שגורם לעתים לאנשים לוותר על השיטה הוא המחיר שיקר יותר בהשוואה לשיטת זיפות הגגות.

"ושיטת הזיפות כן דורשת בתחזוקה?"

נכון מאד. כל עוד תבחרו לאטום את הגג בזפת, יהיה עליכם להשקיע בכל שנה בסיוד הגג שמוכר גם בשם הלבנת גג. הזפת כידוע נוטה להתחמם, להיסדק וכך היא הופכת פחות יעילה באיטום. אמנם לא מדובר על תחזוקה שאתם מבצעים עצמאית, אך היא כן מצריכה מכם להשקיע זמן וכסף אחת לשנה, אך מעל לכל: לזכור לבצע אותה בזמן (אחרי החורף – לפני הקיץ). אל תעמידו את הגג שלכם במבחן…

כעת, כשגם אתם מבינים את חשיבותו של איטום הגג (ואפילו קצת יותר), כל שנותר לכם הוא לבסס את התשתית לחורף נעים ונטול דאגות. לפרטים נוספים, ייעוץ או כל שאלה שתרצו לקבל עליה מענה, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 03-7324542

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

אחת הפעולות החשובות ביותר אותן כדאי לעשות כאשר אנו עוברים לבית חדש היא בדיקה של איטום הגג. גג אשר האיטום שלו אינו נעשה באופן איכותי

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס: