יריעות ביטומניות בשרון

איטום בעזרת יריעות ביטומניות בשרון קנה לעצמו שם של איטום יעיל ואיכותי בזכות רמה גבוהה של עמידות ויעילות היריעות הביטומניות. 

עם זאת, כדי לבצע איטום יעיל ואיכותי עם יריעות ביטומניות ששומר על המבנה לטווח ארוך, חשוב לבצע עבודת איטום מקצועית ואיכותית על ידי קבלן איטום רשום וכן לוודא כי יריעות ביטומניות זהו סוג האיטום המתאים ביותר לגג שלכם.

אז איך יודעים אם מה שאתם צריכים זה יריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות בשרון

מתי כדאי לעשות איטום עם יריעות ביטומניות בשרון?

איטום עם יריעות ביטומניות נחשב אידיאלי בעיקר לגגות ישרים וחלקים, כמו גגות בטון של מבנים. יש גם בתים צמודי קרקע עם גגות בטון ישרים, אבל בתים רבים בשרון הם דווקא צמודי קרקע עם גג רעפים.

לכן נסביר קודם כל מהם התנאים הדרושים לביצוע איטום עם יריעות ביטומניות:

  • גג ישר, נקי וחלק שאפשר לפרוס עליו את היריעות ללא מפריע. משום כך לפני הנחת יריעות ביטומניות יש לבצע הכנה מקדימה הכוללת הסרה של אלמנטים קבועים (אותם מחזירים לאחר פריסת היריעות) וכן ניקוי יסודי של הגג, בדיקת ותיקון שיפועים ועוד.
  • גג שיש עליו חומרים מתאימים יריעות ביטומניות שייכות למשפחת הביטומנים ולכן ניתן לפרוס אותן על גג בטון חדש, או על גג מרוח בזפת. לא ניתן לפרוס אותן על גבי חומר איטום אקרילי אלא יש לקלף ולהסיר את החומר לפני הנחת היריעות. כמו כן, לא ניתן להניח יריעות על גג מרוצף, או על גבי חומרי איטום ישנים ומתקלפים.
  • גג רעפים בגדול, גגות רעפים לא ממש זקוקים לשכבת איטום נוסף על שכבת הרעפים. עם זאת, במקרים רבים בעלי הבית מעדיפים להניח יריעות ביטומניות מתחת לרעפים למקרה שאחד הרעפים יעוף או יישבר באמצע החורף, או כאשר מתחת לרעפים יש תקרה ישרה.

מחיר יריעות ביטומניות באזור השרון 

כדי לקבוע מחיר איטום עם יריעות ביטומניות בשרון, יש להתייחס לגורמים שונים המשפיעים על עלויות העבודה והחומרים:

  • גודל הגג ככל שהגג יותר גדול, כך יורד המחיר למטר.
  • מצב הגג ככל שנדרשות יותר הכנות לפני הנחת היריעות, כך המחיר עשוי לעלות, שכן כאמור, לפני יריעות ביטומניות יש לבצע הכנות מורכבות ויסודיות.
  • צורת הגג גג משופע, או מורכב ממספר מקטעים, עשוי להיות מאתגר יותר להנחת יריעות ביטומניות.
  • גישה לגג ככל שהגישה לגג קשה יותר, כך המחיר יעלה.
  • עונה ביצוע עבודות איטום ככלל, לרוב זול יותר מחוץ לעונה. כלומר – החל מסוף החורף ועד תחילת הסתיו.
  • עובי היריעות קיימות יריעות ביטומניות בעובי 4 מ"מ או בעובי 5 מ"מ, כאשר היריעות העבות יותר נחשבות גם יעילות יותר וכן יקרות יותר. מצד שני, במקרים מסוימים ממליצים דווקא לפרוס שתי שכבות של יריעות 4 מ"מ.

לסיכום, חברת אדיב מתמחה במתן שירותי איטום מקצועיים ואיכותיים על ידי קבלן איטום רשום ומורשה. שירותי החברה כוללים צוות מקצועי ומיומן, מומחים בתחום האיטום וחומרי גלם מהטובים ביותר בשוק. אז אם אתם מחפשים יריעות ביטומניות בשרון – אתם במקום הנכון – דברו איתנו למידע נוסף!

 

אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

המחיר של התעלמות מסימני נזילות

נזילה יכולה להתרחש בחלקים שונים של המבנה.  היא יכולה לחלחל מהקרקע אל קירות המרתף ואך הרצפה, או להגיע מהגג ולהיכנס דרך התקרה.  היא יכולה לחדור

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס:

Call Now Button