ביקורת איטום

עוברים לדירה חדשה?

דברו איתנו ועשו ביקורת איטום!
בטוחים שמצאתם את דירת החלומות?

רגע לפני שאתם חותמים על חוזה, ומבצעים הובלה של כל תכולת הדירה הישנה – עצרו לרגע. האם ביצעתם בדיקת איטום מקצועית בדירה? האם אתם באמת יודעים לאן אתם הולכים להכניס את עצמכם?

בכדי להימנע מבעיות עתידיות בנושא, הזמינו בדיקה אשר קובעת האם המבנה אטום כראוי.

גילוי ליקויים שרצוי לתקנם מבעוד מועד

לפני כשנה בדיוק פורסמה בדה מרקר כתבה, לפיה כחצי מהישראלים שעוברים לדירה חדשה או שכורה מגלים ליקויים רק אחרי שכבר נכנסו אליה. מה זה אומר? שהדירה, שחשבתם שהיא דירת החלומות שלכם, עלולה להתגלות כמרחב עמוס ליקויים שלא הבחנתם בהם, ושכעת עליכם לשלם ביוקר כדי לתקן אותם.דירות יד שנייה יכולות להיות דירות ישנות או דירות בעלות ותק, ואך טבעי שיהיו בהן ליקויים. צנרות ישנות שדולפות ויוצרות רטיבויות מתחת לריצוף או בתוך הקירות, לצד חדירת מי גשמים מתוך הגג, הם מסוגי הליקויים הנפוצים ביותר בדירות כאלה. לא תמיד קל להבחין בהם במבט ראשון ובלתי מעמיק, היות שהם בדרך כלל מסתתרים מאחורי ארונות, מאחורי המקרר או מתחת למכונת הכביסה.

לא בטוחים? קבלו חוות דעת מקצועית

העניין הוא שבמסגרת המסע לחיפוש דירה, כאשר אנו מגיעים לדירה שמוצאת חן בעינינו, הן מבחינת נתונים פיזיים והן מבחינת מחיר – אנחנו כה נלהבים לקפוץ על המציאה, שאנו שוכחים לברר לעומק פרטים חשובים שעשויים למנוע מאיתנו עוגמת נפש מאוחר יותר. חשוב להדגיש כי רטיבות ועובש מתחילים אומנם בקטן ויכולים להיתפס כליקוי משני, שאינו דורש טיפול, אך מהר מאוד הם מתפשטים ועלולים להפוך לא רק למפגע אסתטי שפוגם בחזות הבית, אלא גם לסיכון בריאותי של ממש, במיוחד עבור בעלי בעיות נשימה, נשים בהריון, תינוקות וקשישים.

איטום קירות חיצוניים
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: adiv4u@gmail.com
 
אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

אחת הפעולות החשובות ביותר אותן כדאי לעשות כאשר אנו עוברים לבית חדש היא בדיקה של איטום הגג. גג אשר האיטום שלו אינו נעשה באופן איכותי

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס: