הלבנת גגות באופן קל ופשוט!
נשמח לעזור בכל שאלה
הלבנת גג – בית קריר המהלך הקיץ

רבים מאיתנו נאלצים לבצע הלבנת גג בשלב כזה או אחר במהלך חיי הבית. פעולה זו יכולה להיעשות במגוון שיטות ויש לה המון יתרונות. למרבה המזל, מדובר בהליך אשר נחשב לפשוט ולא מסובך. בעזרת הלבנת גג יהיה ניתן למנוע מגוון נזקים עתידיים לגג – בין אם מדובר על נזקי שמש ובין אם על בדיקה של אטימות.

הכנה לקיץ בעזרת הלבנת גג

הלבנת גגות הוא השלב המסיים את תהליך הזיפות. מדובר למעשה בעניין קריטי שתפקידו לאטום באופן מוחלט את הגג ולמנוע נזילה של מי גשמים לדירות שבקומות העליונות בבניין.
בכל הקשור אל ביצוע עבודות כמו הלבנה של גג הבית, חשוב מאוד לזכור כי זוהי מלאכה אשר יש לתת למקצוענים בלבד לבצע. היא תדרוש מכם לא מעט תשומת לב בכדי שתתבצע היטב בצורה הנכונה. מדובר בחלק קריטי מזיפות הגג שחיוני להשגת הגנה על שכבת הזפת, שהופכת אותה להרבה יותר עמידה.

הזפת שעומדת תחת השמש יכולה להימרח או להיקרע ולהתייבש, להיסדק או להתקלף. ברגע שהזפת לא אחידה, כמובן שגם הזיפות כולו לא יעיל. בנוסף הלבנת גג מבודדת מפני חום הקיץ. הזפת השחורה סופגת חום שמועבר דרך הגג אל הדירות, מה שמעלה באופן ניכר את הטמפרטורה שלהן. בעזרת הלבנת גג תוכלו למנוע חלק גדול מהתחממות הגג.

חשוב לבצע ניקיון מלא לפני הלבנת הגג

שימו לב: חשוב לבחור רק בשירותיה של חברה מקצועית ובעלת ניסיון שניתן לסמוך על עבודתה. בנוסף על עבודת הלבנת הגג שלכם יהיה כדאי לבדוק את הצורך בכל הנוגע לשאר עבודות הגג. ישנה חיוניות רבה לדבר, ותוכלו לבקש לעצתו של בעל המקצוע בנוגע לעבודות תחזוק שונות בהן יש לכם צורך.אם תהיו מעוניינים למנוע נזקים עתידיים לביתכם, הקפידו על ביצוע תחזוקה מתמדת של גג הבית. ישנם כיום בשוק כל מיני חומרי איטום להלבנת גג. אנשי מקצוע לא ישרים ינסו להשתמש בחומרים זולים יותר ויעילים פחות כדי לחסוך עליכם, לכן חשוב לשאול ולוודא שמשתמשים אך ורק בחומר איכותי. צבעים מבוססי דילול בטרפנטין, למשל, יכולים לתת הלבנה טובה אבל הם ממסים את שכבת הזפת ולכן פחות מומלץ להשתמש בהם.

חשוב לבחור איש מקצוע איכותי לעבודה מסוג זה

ביצוע של עבודות תחזוקה על בסיס קבוע זוהי הדרך הנכונה לפעול. חשוב לבחור באיש מקצוע מומלץ שיודע להעניק שירותים איכותיים. חשוב מאוד שהאדם שמגיע לבצע את הלבנת גג מכיר את סוג הזיפות שנעשה ועל הגג ידע להתאים לו את החומר הטוב ביותר. כך בעצם תוכלו להבטיח כי תשיגו את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכים שלכם וזאת ללא שום בעיות בדרך. אז שימו לב כי אתם ניגשים אל העניין וזאת כאשר אתם מקדישים לדבר את מלוא תשומת הלב. בחרו בשירותי בעל מקצוע אשר ידוע כאמין, כזה אשר יוכל לספק לכם שירות מקיף ואמין לחלוטין. כמו בנושא הזיפות ובנושאים אחרים הקשורים לתחזוקת הבית והגג, גם הלבנת הגג שלכם צריכה להיעשות בקפדנות ועל ידי מומחה מיומן שיבטיח כמה חורפים יבשים ושקטים.

יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: [email protected]
 
Call Now Button