איתור נזילות

אתרו את הנזילה בזמן
נשמח לעזור בכל שאלה
איתור נזילות

רטיבות לצד הברז נובעת במרבית המקרים מחיבור לקוי של הברז לקיר, והדרך היחידה היא להזמין אינסטלטור מקצועי בכדי לתקן את הפגמים.רטיבות או נזילת מים בקיר החיצוני של האמבטיה, נובע אף הוא לרוב מחיבור לקוי ועבודה לא טובה של הקבלן. אדם בעל חוש טכני יכול לפרק את אריחי הקרמיקה שמסביב לברז, לאטום בחומר המיועד לכך ולהדביק בחזרה את הקרמיקה. במקרה כזה, יש להימנע משימוש במקלחת במשך מספר שעות.

הדרך הבטוחה בשביל איתור נזילת מים

בדירות משותפות יכולה להיווצר רטיבות בתקרה, בגלל שחדרי האמבטיות של הדיירים, ממוקמות אחת מעל השנייה. רטיבות בתקרה של דייר אחד, היא באשמת האמבטיה של השכן שמעליו. על השכן בקומה העליונה לאתר את הנזילה ולתקן(על פי חוק). מהלך כזה יגרור את פירוק והרכבה של האמבטיה ואיטום מחודש של המרצפות.אם אתם גרים בדירה פרטית ובכל זאת קיימת רטיבות בתקרת האמבטיה שלכם, זה יכול לנבוע משתי סיבות: קיים איטום לקוי בחלונות, או איטום לקוי בתקרה. בשני המקרים האלו יש לפעול בצורה אחת זהה וזו לקרוא בעל מקצוע לביצוע איטום. שקרוב לאיזור מגורכם, במידה ותחליטו לתקן זאת לבד, הדבר האחרון ואולי הדוחה ביותר שנגרם מנזילת מים, זהו העובש. עובש אלו פטריות שחורות שמופיעות בצורת כתמים על גבי הקירות. עובש יכול להיגרם גם במידה וחדר האמבטיה לא זוכה למספיק אוורור. לכן יש להקפיד לפתוח חלונות ודלתות במידת האפשר.

הצעת מחיר אינסטלציה

לא מעט בעלי דירות מוצאים את פעמים רבות מפשילים שרוולים ומכניסים יד היישר אל תוך הצינורות. לכן, הדבר היחיד שיש לנו לומר לאותם אנשים, זה שהם חייבים לחפש אינסטלטור מומלץ ולבקש ממנו הצעת מחיר. את ההמלצות עליו תוכלו למצוא כאן בקלות (במידה ואין כאן, ניתן לחפש ברחבי האינטרנט) וכמובן שתוכלו להשאיר פרטים כדי לקבל הצעת מחיר ממספר אינסטלטורים (לא יותר מ- 5), מכיוון שרק בדרך זו תשיגו את המחיר הכי משתלם שרק אפשר.

הלבנת גגות
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: adiv4u@gmail.com
 
אדיב איטום

אדיב איטום

א.א. אדיב בע"מ היא חברה משפחתית, בעלת תעודת קבלן איטום מורשה. החברה נוסדה בראשית שנות ה-60 ומציעה מגוון פתרונות אמינים ומקיפים לאיטום ולבידוד של מבנים.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים נוספים:

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

אחת הפעולות החשובות ביותר אותן כדאי לעשות כאשר אנו עוברים לבית חדש היא בדיקה של איטום הגג. גג אשר האיטום שלו אינו נעשה באופן איכותי

השאירו לנו הודעה

מאמרים נוספים שלא כדאי לפספס: