יריעות ביטומניות - העתיד כבר כאן
נשמח לעזור בכל שאלה
איטום גגות ביריעות ביטומניות

אחת הפעולות החיוניות אשר נדרשות כדי להבטיח מניעת רטיבות וחדירת גשמים אל הבית, היא פעולת האיטום של הגג. איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא הצעד האידאלי להבטחת הגנה מרבית מפני חדירת מים וכדי לבצע איטום זה כהלכה נדרשת עבודה מקצועית ואיכותית של איש מקצוע מנוסה ומיומן. לצורך הצבת היריעות יידרשו מספר פעולות מקדימות ובראשן הפעולה של יישור המשטח, ולאחר מכן יימתחו היריעות לכיסוי שטח מרבי, וזאת מבלי שיידרשו חומרים מלכלכים ומבלי שיידרש שיפוץ יסודי לגג. היתרון המשמעותי של היריעות הללו הוא בעמידותן הגבוהה, ועל ידי איטום גגות ביריעות ביטומניות ניתן להבטיח עמידות בפני חום קיצוני או קור משמעותי, והן גם לא נקרעות בקלות. קרע, אם בכלל יתרחש, יקרה רק כתוצאה מהפעלת כוח משמעותי מאוד – ונדיר.

מדוע מומלץ לפנות לגורם מקצועי?

יריעות ביטומניות הן פתרון אידאלי לאיטום הגג ומשום כך הן גם הפופולריות ביותר. מי שמעוניין באפשרות של איטום גג ביריעות ביטומניות לרוב יבחר באפשרות הזו משום שהחומר המשמש אותן (פולימרים) הוא פשוט לתפעול ומציע איטום איכותי גם לגגות אבל גם לרצפות ולקירות. לא מעט בעלי דירות נוטים לחשוב שהם יכולים לבצע את פעולת האיטום בעצמם, אלא שבפועל מומלץ להימנע מכך ולהיעזר באיש מקצוע מנוסה. הסיבה העיקרית לכך היא שהצבה לא נכונה של היריעות או התקנה שאיננה מקצועית עשויות להוביל לאיטום שאינו איכותי, מה שיוביל לדליפות בלתי רצויות שיסבו לנזקים משמעותיים בבית. כל זאת ועוד, גורם מקצועי יספק לכם גם תעודת אחריות, כך שאם בשעת צרה יירשמו בכל זאת דליפות של מי גשמים אל הבית תוכלו להיות רגועים ולדעת שיש לכם למי לפנות ושיש מי שיטפל בכם.

בוחרים ביריעות איכותיות על פי התקן

אחד הנושאים העיקריים הוא נושא האיכות, ולפני שאתם מכניסים לביתכם איש מקצוע שידאג להתקנה עצרו ובדקו האם היריעות המיועדות עומדות בתו התקן. ככל שתקפידו לבחור ביריעות איכותיות (גם אם מעט יקרות יותר משיטות איטום אחרות) כך תוכלו להבטיח לעצמכם ראש שקט למשך שנים רבות. יריעות ביטומניות הן עמידות מאוד ומאפשרות איטום ארוך טווח, מה שאומר שגם אם במרוצת השנים יתרחשו סופות חזקות וירדו גשמים רבים, לא תצטרכו להתמודד עם הצפות או נזילות שיסבו נזקים רבים לציוד האישי שלכם ולחלקיו הפנימיים של הבית. יתרה מכך, ככל שתקפידו לבחור גם בחברה מקצועית ואמינה לביצוע האיטום עצמו, כך תבטיחו לעצמכם הגנה לאורך זמן באמצעות תעודת אחריות שתבטיח לכם טיפול מהיר של החברה אם מסיבה כלשהיא האיטום לא יבוצע כהלכה. חברה אמינה ומקצועית תקפיד על התקנה איכותית ועל הצבה נכונה של היריעות, וזה בדיוק מה שאתם צריכים כדי לדעת בביטחון מלא שגם הגשם הראשון לא יביא איתו כל נזק מיותר.

יריעות ביטומניות
יצירת קשר

03-7324542

כתובת: כצנלסון 21, גבעתיים
 
דואר אלקטרוני: adiv4u@gmail.com