תיקון גגות רעפים

תיקון ואיטום גגות רעפים

כאשר מדובר בבית עם גגות רעפים, ההתייחסות לנושא האיטום והתיקון חייבת להיעשות במרב הרצינות. אמנם שכיח יותר למצוא גגות שטוחים בישראל, אך במקומות בעלי אופיר כפרי ובניית קרקע, תוכלו למצוא גגות רעפים אשר מעניקים מראה ייחודי ויוצא דופן לבית. היתרון המרכזי של גג רעפים הוא בהגדלת שטח המחיה בבית. גג רעפים מותיר שיפוע אשר בדרך כלל פירושו חדר נוסף בעליית הגג, מה שלא מתאפשר בבית עם גג רגיל ושטוח. מדוע כל כך חשוב להתייחס לנושא של איטום ותיקון גגות ורעפים? יש לכך מספר סיבות חשובות והן כולן נוגעות איטום וסגירת הבית בתקוף החורף בעיקר, מפני גשמים, רוחות ורטיבות שיכולה להיווצר. בית בעל רעפים אשר אינו אטום כמו שצריך, יכול להיחשף לנזילות ברחבי הבית ולפעמים גם הצפה, ללחות ורטיבות בקירות, ולפגיעה בבית בעקבות הרטיבות. החכמה הגדולה היא לבצע איטום גגות רעפים לפני החורף, אך לשמחתנו ישנם גם מומחים אשר גם בזמן הגשם והרטיבות, יטפלו בביתכם במקצועיות המקסימלית.

תיקון רעפים מסוגים שונים

בישראל גגות הרעפים מסוג "מותניים" הם השכיחים ביותר, עף על פי שניתן למצוא גם גגות רעפים מסוג פירמידה. בשני סוגי הרעפים נדרש כי הגג יהיה מצופה בשכבת בידוד איכותית ביותר על מנת להגן על הבית מפני רטיבות בעונה הגשומה, ומפני חום בעונה החמה. יתרון נוסף אגב, לבית רעפים הוא הטמפרטורה הנעימה בבית בימים הקרים, זאת עקב חסימת אובדן החום באמצעות הרעפים. הטמפ' בבית זה בדרך כלל תהיה נעימה יותר מאשר בבית עם גג רגיל. ישנה גם אופציה לבנות גג רעפים על גג שטוח, מסוג רעפי חרס, פלדה, בטון או צפחה. איטום נכון וחכם, לפי סוג הרעפים אשר בביתכם, יכול להקנות לכם שנים רבות, לפחות עשר, של שקט בתחום איטום הגגות או תיקון גגות, כך שלא תצטרכו לחשוב על איטום, במידה והבית יתוחזק כמו שצריך.

 

כיצד מתבצע תהליך האיטום?

תיקון גגות או תיקון רעפים דורש מיומנות מיוחדת ולא מדובר בדבר שכל אחד יכול לעשות. תהליך איטום גגות רעפים דורש איטום וזיפות איכותי, והשקעה בבעל מקצוע בעל ניסיון, מקצועיות, ותק ומוניטין חיובי. חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע עם תעודות וניסיון רב, לא הייתם רוצים לגלות במהלך החורף רטיבות בבית שלכם, נכון? אתם יכולים לפנות לחברים ומכרים על מנת לקבל המלצות לאנשי מקצוע אשר הם קיבלו מהם שירות, חשוב לא פחות הוא קבלת הצעת מחיר מאיש המקצוע לגבי העבודה המפורטת אשר הולכת להתבצע, וכמה זמן אחריות ניתנת לכם.

 

כשמדובר בתיקון רעפים, מומלץ לפנות לגורם מקצועי עם ניסיון בטיפול בגגות מסוג זה. לחברת אדיב יותר מ-50 שנות ניסיון בתיקון גגות רעפים, כולל שירותי חירום S.O.S בימי גשם.

 

כמו כן אנו מספקים שירותים נוספים, ובהם:

לכל נזילה יש כתובת – א.א. אדיב!
השירות ניתן בכל מזג אוויר, כולל שירות S.O.S מהיר בימי גשם.

הזמינו תיקון גג עוד היום 03-7324542

Save