תיקון גגות רעפים

תיקון ואיטום גגות רעפים

כאשר מדובר בבית עם גגות רעפים, ההתייחסות לנושא האיטום והתיקון חייבת להיעשות במרב הרצינות. אמנם שכיח יותר למצוא גגות שטוחים בישראל, אך במקומות בעלי אופיר כפרי ובניית קרקע, תוכלו למצוא גגות רעפים אשר מעניקים מראה ייחודי ויוצא דופן לבית. היתרון המרכזי של גג רעפים הוא בהגדלת שטח המחיה בבית. גג רעפים מותיר שיפוע אשר בדרך כלל פירושו חדר נוסף בעליית הגג, מה שלא מתאפשר בבית עם גג רגיל ושטוח. מדוע כל כך חשוב להתייחס לנושא של איטום ותיקון גגות ורעפים? יש לכך מספר סיבות חשובות והן כולן נוגעות איטום וסגירת הבית בתקוף החורף בעיקר, מפני גשמים, רוחות ורטיבות שיכולה להיווצר. בית בעל רעפים אשר אינו אטום כמו שצריך, יכול להיחשף לנזילות ברחבי הבית ולפעמים גם הצפה, ללחות ורטיבות בקירות, ולפגיעה בבית בעקבות הרטיבות. החכמה הגדולה היא לבצע איטום גגות רעפים לפני החורף, אך לשמחתנו ישנם גם מומחים אשר גם בזמן הגשם והרטיבות, יטפלו בביתכם במקצועיות המקסימלית.

תיקון רעפים מסוגים שונים

בישראל גגות הרעפים מסוג "מותניים" הם השכיחים ביותר, עף על פי שניתן למצוא גם גגות רעפים מסוג פירמידה. בשני סוגי הרעפים נדרש כי הגג יהיה מצופה בשכבת בידוד איכותית ביותר על מנת להגן על הבית מפני רטיבות בעונה הגשומה, ומפני חום בעונה החמה. יתרון נוסף אגב, לבית רעפים הוא הטמפרטורה הנעימה בבית בימים הקרים, זאת עקב חסימת אובדן החום באמצעות הרעפים. הטמפ' בבית זה בדרך כלל תהיה נעימה יותר מאשר בבית עם גג רגיל. ישנה גם אופציה לבנות גג רעפים על גג שטוח, מסוג רעפי חרס, פלדה, בטון או צפחה. איטום נכון וחכם, לפי סוג הרעפים אשר בביתכם, יכול להקנות לכם שנים רבות, לפחות עשר, של שקט בתחום איטום הגגות או תיקון גגות, כך שלא תצטרכו לחשוב על איטום, במידה והבית יתוחזק כמו שצריך.

 

כיצד מתבצע תהליך האיטום?

תיקון גגות או תיקון רעפים דורש מיומנות מיוחדת ולא מדובר בדבר שכל אחד יכול לעשות. תהליך איטום גגות רעפים דורש איטום וזיפות איכותי, והשקעה בבעל מקצוע בעל ניסיון, מקצועיות, ותק ומוניטין חיובי. חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע עם תעודות וניסיון רב, לא הייתם רוצים לגלות במהלך החורף רטיבות בבית שלכם, נכון? אתם יכולים לפנות לחברים ומכרים על מנת לקבל המלצות לאנשי מקצוע אשר הם קיבלו מהם שירות, חשוב לא פחות הוא קבלת הצעת מחיר מאיש המקצוע לגבי העבודה המפורטת אשר הולכת להתבצע, וכמה זמן אחריות ניתנת לכם.

 

כשמדובר בתיקון רעפים, מומלץ לפנות לגורם מקצועי עם ניסיון בטיפול בגגות מסוג זה. לחברת אדיב יותר מ-50 שנות ניסיון בתיקון גגות רעפים, כולל שירותי חירום S.O.S בימי גשם.

תיקון גג רעפים

תיקון גגות רעפים

אין ספק שגגות רעפים הם אלמנט עיצובי ופונקציונלי מרשים בחזותו של כל בית. האווירה הכפרית שמשרים הרעפים האדומים, לצד עליית הגג החדשה שנוצרת בעקבות התהליך – הם מגנט מושך עבור בעלי בתים פרטיים רבים. כמו כן גגות רעפים חסכוניים יותר בעלויות ההתקנה, זאת מכיוון שאין צורך לבצע יציקה של הגג.

גג רעפים נוזל ודולף יכול להיות סימפטום של איטום מבנים לקוי, הן של רעפים שבורים ועוד. פספוסי התקנה של הקבלן המבצע, לצד בלאי טבעי, לכלוך וצואת יונים הניתכים על הרעפים עם חלוף השנים – כל אלו עלולים להוביל למצב שבו אפילו פתח צר וקטן, הופך לצינור שדרכו תגיע בסופו של דבר הרטיבות הבלתי נמנעת.

כדי להבין מול מה אתם עומדים והאם דרושים איטום גגות ותיקון או החלפה של גג הרעפים – רצוי לקבל ייעוץ מגורמים מקצועיים. ניסיון לאבחן לבד את הבעיה וליישם בעצמכם פתרון, עלול להסתיים בקבלת התוצאה ההפוכה.

תיקון גגות ורעפים מקדימים תרופה למכה

תיקון רעפים

בכדי לבצע תיקון גג רעפים בצורה תקינה, זאת אומרת עבודה מקצועית לחלוטין, עליכם יהיה לוודא כי אתם פועלים בצורה חכמה ומדויקת. כלומר יהיה כדאי לעשות את המאמצים ולראות כיצד תוכלו להשיג את מבוקשכם ובצורה הטובה ביותר. בין אם מדובר על בחירתכם בשירותי בעל מקצוע אשר יציע לכם תיקון גג רעפים ובין אם על כך שתצטרכו לבחון מספר רב של אפשרויות שונות עד שתמצאו את האופציה הטובה ביותר עבורכם.

בסופו של יום כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי יתאפשר לו למצוא את מבוקשו וללא יותר מידי קשיים בדרך. אז שימו לב כי אינכם פועלים בפזיזות. תיקון רעפים זוהי מלאכה אשר רבים לא יודעים כיצד לבצע ובצורה תקינה. לאור זאת יהיה כדאי שתשימו לב כי אתם עושים את כל המאמצים וזאת בכדי להבטיח כי תהנו מהתוצאות הטובות ביותר. תיקון רעפים איכותי ללא ספק יהיה כזה אשר יחזיק מעמד למשך שנים רבות, דבר אשר בהחלט ישתלם לכם.

תיקון גגות עם חומרים איכותיים

בכדי להבטיח כי מלאכת תיקון גגות תהיה כזו אשר תביא עמה את התוצאות הטובות ביותר, עליכם יהיה לעשות את המאמצים ולהבטיח כי תעשו שימוש אך ורק בחומרים הטובים ביותר. במידה וכך תעשו תוכלו להיות בטוחים כי תהיו במצב בו תשיגו את המענה המושלם ביותר לצרכים שלכם. בגדול ניתן לומר כי מלאכת בחירת החומרים זוהי עבודתו של בעל המקצוע, כך שכל עליכם לעשות בעצם זה לבחור באדם הנכון או בחברה אשר תוכל לסייע לכם עם ביצוע הדבר.

למה צריך לשים לב בעת תיקון רעפים?

כאשר עוסקים בתיקון גגות ורעפים יהיה כדאי לשים לב כי אתם בוחרים להשיג את מבוקשכם וזאת מידי בעל מקצוע מיומן ככל הניתן. הסיבה לכך זה עצם העובדה כי מדובר באזור רגיש במיוחד של הבית, כזה אשר עלול לסבול מנזקים במרוצת השנים. לפיכך הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הסוגיה יכולה להיות עצם זה שתבחרו באדם הנכון וזאת רק לאחר שהשקעתם מחשבה רבה בחיפושים. זוהי הדרך בה תרצו לפעול ותוכלו להיות בטוחים בכך ובמאת האחוזים.

בכל אופן, תמיד יהיה כדאי לשים לב כי אינכם בוחרים בבעל המקצוע וזאת מתוך פזיזות. במידה וכך תעשו אתם עלולים לשלם על כך מחיר די כבד וזאת מכיוון שתיקון נוסף של הגג עשוי לעלות לכם סכום לא מועט של כסף. לאור כל האמור לעיל כל שנותר לכם לעשות בעצם זה להתחיל בחיפושים ולגשת אל בעל המקצוע אשר יוכל להבטיח לכם כי תקבלו את העבודה אשר תספק אתכם ואת ביתכם ולמשך שנים רבות. לא מעט בעלי מקצוע מיומנים פועלים היום בשוק, כך שאין לכם מה לדאוג בכל הנוגע לעניין. אז למה אתם מחכים?

 

פנו רק לקבלן מורשה
הזמינו בדיקה ותיקון גגות: 03-7324542, 03-7322677
ניתן להזמין איטום ותיקון רעפים גם בימי גשם (שירות SOS)

לאנשי המקצוע של "איתור איטום" מקבוצת א.א. אדיב, יותר מ-50 שנות ותק וניסיון באיטום, בתיקון ובהחלפה של גגות רעפים. מאחורינו אלפי לקוחות מרוצים בחלוף השנים, שקיבלו שירות מקצועי לשביעות רצונם המלאה – מהייעוץ הראשוני ועד לפתרון המלא.

בנוסף לתיקון גג רעפים, אנו מציעים גם את השירותים הבאים:

  • איטום גגות רעפים
  • החלפה מלאה של גג הרעפים
  • תיקון והתקנה של מרזבים
  • פתרונות לרטיבות, עובש בבית ועוד

 

כמו כן אנו מספקים שירותים נוספים, ובהם:

לכל נזילה יש כתובת – א.א. אדיב!
השירות ניתן בכל מזג אוויר, כולל שירות S.O.S מהיר בימי גשם.

הזמינו תיקון גג עוד היום 03-7324542

Save