זפת לגג

אל תחכו שהגג יתחיל לדלוף!

זיפות גגות איכותי חייב להתבצע באופן שוטף וקבוע.

חברת אדיב בע"מ מביאה עמה יותר מ-50 שנות ניסיון בתחום.

 

המומחים שלנו כבר יודעים מראש מה טוב לגג שלכם.

הניסיון המקצועי בתוספת השירות האיכותי, הפך את חברת אדיב למובילה בתחום הזפת לגג. אנו נלווה אתכם מהייעוץ הראשוני ועד לפתרון מלא של הבעיה. כל לקוחותינו נהנים מטיפול שוטף, יעיל ואיכותי לאורך שנים.

 

זיפות גגות בישראל

 

זפת לגג

למרות הגשמים המועטים ומזג האוויר החם, גם בישראל חשוב מאוד לדאוג לאיטום גג המבנה על מנת להימנע מנזקים. פעולת איטום הגג נעשית בדרך כלל על ידי זיפות הגג – מריחה של שכבת זפת מיוחדת על גג המבנה. זאת כדי לבצע איטום גגות ולהגן עליהם מנזילות, מסדקים ומנזקים חיצוניים אחרים. נזקים אלו קורים בדרך כלל על ידי מזג האוויר, גיל המבנה והאופן בו תוחזק המבנה.

זיפות גג הוא פעולה אפקטיבית מאוד לאיטום הגג, ולכן הזיפות חייב להתבצע על-ידי מומחים בעלי רישיון וניסיון בתחום. רק מומחה יוכל לוודא שגג המבנה אטום ומבודד בצורה הנדרשת, לפי כל התקנים בתחום.

זיפות גגות מחיר?
התקשרו עכשיו והזמינו זיפות עוד היום 03-7324542

 

איך מתבצעת העבודה?

זיפות הגג נעשה באמצעות מריחת זפת חמה על גג הבית. יש למרוח את שכבת הזפת כאשר היא חמה, וזאת עקב אופיה – כאשר היא מתייבשת היא הופכת להיות מוצקה, יציבה ואטומה, ובהתאם לכך גם מגנה על הגג בצורה אופטימלית.

מרקם הזפת הוא כמרקמו של חומר בנייה הדומה למלט. לאחר שזַפָּת הגגות מורח את שכבת הזפת החמה, השכבה צריכה להתייבש. בתום תהליך הייבוש, שכבת הזפת הופכת לקשה ואטומה לסוגי נוזלים שונים ולנזקי מזג האוויר, ושומרת על גג המבנה לאורך זמן.

 

זיפות גגות

באיזו תדירות צריך לזפת את הגג?

את עבודת הזיפות בגג כדאי ורצוי לבצע כל כמה שנים. כמובן שתמיד יש לבצע בדיקות של גג המבנה, כדי לבדוק ולוודא כי הוא מזופת כהלכה ואטום בצורה טובה לקראת החורף. כאשר מבחינים לפתע בבעיה של נזילה או בכתמי רטיבות, כנראה שגג המבנה אינו אטום מספיק או שעבודת הזיפות שנעשתה בעבר לא הייתה טובה ואיכותית. יש להזמין זַפָּת גגות מקצועי שיגיע לבצע בדיקה ועבודת זיפות חדשה לגג המבנה, על מנת לאטום אותו מחדש. בנוסף – בדיקה של הגג תעזור לכם להימנע מנזק אסתטי לתקרת המבנה.

 

איך מכינים את הגג לקראת זיפות?

שטח המיועד לזיפות  חייב להיות ישר ונקי. יש להסיר בליטות, לסתום חורים ולקצץ חוטים בולטים. במקרה שפני יציקת הבטון אינם ישרים, יש ללטשם או ליישרם על ידי שכבת מלט. פינות חיצוניות יש לקטום בעת היציקה, או על ידי ליטושן לאחר מכן, ופינות פנימיות יש לעגל. סדקים צרים מאוד, שעוביים בסביבות 1 מ"מ (גם אם הם ממוקמים בתפרי עבודה או בפערי יציקה), ייאטמו במהלך הביצוע של תהליך הזיפות; זאת על ידי מריחה בשיטה הקונבנציונלית, או על ידי הדבקת רצועת יריעה בשיטת היריעות הביטומניות.

 

האם יש עוד דרכים לזיפות הגג?

כיום ישנן שיטות רבות לזיפות גגות באמצעות יריעות פיברגלס, אינרגלס, בידוגלס, יוטה ועוד. לאחר זיפות הגג מומלץ לסיידו בכל שנה, לשמירה עליו בצורה יעילה ולאורך זמן.

זפת לגגזפת לגג

 

 

Save

Save