מה חשוב לדעת לפני הזמנת איטום מבנים?

במבנים גדולים – כגון קניונים, מפעלי תעשייה ובתי מגורים – איטום גג המבנה אינו מיועד רק למניעת נזילות, אלא גם לשמירה על בטיחות המבנה והאנשים הנמצאים בו. לפיכך איטום המבנה חייב להיעשות אך ורק על ידי קבלן רשום ומוסמך. בנוסף לכך חשוב להשתמש בחומרי איטום ידידותיים, שלא יכולים לסכן את הסביבה ואת הציבור המסתובב במבנים אלו.

חשוב לבדוק את עמידות מוצרי האיטום בהם משתמשים. מוצרי האיטום צריכים להיות עמידים בכל מזג-אוויר, גם כאשר קרני השמש חזקות מאוד וגם כאשר הגשמים רבים.

חברת א.א. אדיב מספקת שירותי איטום של מבנים מכל הסוגים, ובהם מבני מגורים ותעשייה, בנייני משרדים ועוד. עם לקוחות החברה נמנים כמה מהחברות המובילות במשק. החברה מחויבת לביצוע כל עבודה במקצועיות וביעילות, לשמירה על עמידות לאורך זמן.

הזמינו איטום עוד היום 03-7324542

 

איטום מבנים

איטום המבנה זאת הגנה ובידוד לאורך זמן

איטום מבנים המתבצע בצורה נכונה יישאר אפקטיבי לאורך זמן, תלוי בעיקר ברמת העבודה של אנשי המקצוע המבצעים את האיטום – החל משימוש במוצרים איכותיים התואמים לצורכי המבנה והסביבה, וכלה בידע המקצועי ובהתעדכנות בכל החידושים בתחום.

עבודת האיטום במבנה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע לפי כל הסטנדרטים המקובלים בענף, יחד עם סטנדרטים גבוהים לא פחות של ביצוע, שירות ואדיבות. עם שנים רבות של ניסיון וידע בתחום איטום מבנים, חברת אדיב יודעת לזהות ולפתור את כל סוגי הבעיות הקשורות באיטום של מבנים.

לקוחות החברה מקבלים אחריות על כל עבודה, ויכולים להיות רגועים שגם בחורף הבא את גשמי הברכה הם יראו רק מבעד לחלון.