איטום בגבעתייםאיטום בגבעתיים – קבלן אמין בסביבה!

לקראת החורף הקרב ובא, חשוב לנו מאד לצמצם את האופציות למפגעים בבית עד לאפס, נכון? אחד התחומים העיקריים שיש לטפל בהם הוא הגג שלנו. יותר נכון, מים על הגג שלנו.

מה שקורה כאשר הגגות שלנו לא אטומים כהלכה, הוא שיש אפשרות לחדירת מים לתוך הבית.

זיפות בגבעתיים על ידי איש מקצוע

זה יכול להתבטא כך:

  • לחות או רטיבות על הקירות – כולנו מכירים את זה, זה לא נראה טוב, נכון? לחות גורמת לקירות להשחיר, אם הם מתחילים להירטב זה ממש פוגם בתוחלת החיים שלהם.
  • נזילות בבית עד לכדי הצפה – בלי להלחיץ, רק שתדעו שגגות לא אטומים יכולים בהחלט לגרום לנזילה ברחבי הבית, ואם מדובר בחור גדול, הרי שזה גם יכול לגרום להצפה.

מה עושים?

מזמינים איש מקצוע שיטפל בבעיה! אנו חיים בעידן של שפע שיש בו אנשי מקצוע לכל דבר. חשוב שתוודאו שאתם מזמינים איש מקצוע מיומן, מקצועי, בעל ניסיון, בעל תעודות, אשר יגיע קודם כל לאבחנה והצעת מחיר בהתאם לתנאי הבית והגג.

אם באפשרותכם לבצע את העבודה לפני שמתחיל החורף וימי הגשמים, זה יעזור מאד, כיוון יותר קשה לאטום ולעבוד על הגג כשיורד גשם. אם נתקעתם באמצע החורף עם גג לא אטום שזקוק לאיטום וזיפות, ישנם בעלי מקצוע מיומנים אשר מציעים גם את השירות הזה.

אל תשכחו לבקש מבעל המקצוע אחריות ולשאול לכמה זמן היא ניתנת. ככל שאיש המקצוע רציני יותר, כך הוא לא יהסס לתת אחריות לפרק זמן ארוך יותר.

מחפשים איש מקצוע – איטום בגבעתיים, קבלן אמין בסביבה!

אם אתם מחפשים איטום בגבעתיים, הרי שכל שעליכם לעשות הוא לפנות לא.א אדיב, המומחים עבורכם לאיטום בגבעתיים, ותוכלו להיות שקטים שבחורף הקרוב ובשנים הבאות, אתם מסודרים. ישנן מספר אפשרויות לאיטום בגבעתיים, אנו ממליצים לכם לבחור בטובים מכל!

עם א.א. אדיב אתם נהנים מ-50 שנות ותק וניסיון בתחום האיטום. אנו מספקים שירותי איטום, סיוד וזיפות של גגות בחומרים מתקדמים, כולל אחריות לכל עבודה. אנשי המקצוע שלנו יגיעו אליכם, יבדקו את המבנה מהמסד לטפחות, ויכינו תכנית פעולה מתאימה לכל צורך ובעיה:

כל העבודות מבוצעות לפי התקנים המקובלים בתחום, תחת עינו הפקוחה של מהנדס הנמצא בשטח בזמן העבודה.

משרדי החברה ממוקמים ברחוב כצנלסון 21 בגבעתיים. להזמנת שירותי איטום וזיפות גגות בגבעתיים והסביבה.

מלאו פרטים או חייגו 03-7324542